Najcieńsza obudowa z wbudowaną baterią

Obudowy do smartfonów wyposażone w baterię wydłużającą czas pracy sprzętu nie są zbyt chętnie kupowane ze względu na ich grubość. Na szczęście wkrótce na rynku pojawi się zupełnie nowa obudowa o nazwie Air Case.

Współczesne smartfony zużywają coraz więcej energii, więc trzeba je ładować bardzo często, co w przypadku gdy pracujemy i często jesteśmy poza domem, sprawia pewne problemy.Oczywiście można je rozwiązać przy pomocy jednego z wielu powerbanków, które można dostać za niewielkie pieniądze. Nieco ogranicza to jednak funkcjonalność sprzętu, więc lepszym wyjściem jest obudowa z wbudowaną dodatkową baterią. Ich wadą jest natomiast to, że znacznie pogrubiają smartfona, a to nie każdemu może się podobać.

Na szczęście na Indiegogo zbierane są pieniądze na produkcję Air Case, czyli jak zapewnia konstruktor, najcieńszą na rynku obudowę z wbudowaną baterią. Jej grubość wynosi bowiem 3,8 mm, więc jest praktycznie niezauważalna. Wyposażono ją natomiast w akumulator o pojemności 2400 mAh, więc nie naładuje baterii smartfona do pełna, ale za to przedłuży o kilka godzin jego działanie.

Obudowa dostępna będzie w wersji czarnej, białej oraz różowej i jest kompatybilna z iPhonem 6, 6s, 6 Plus oraz 6s Plus. Jej cena to 39 dolarów.

Źródło: Indiegogo.comYou may also like...