Naomi Watts odtwórczynią jednej z głównych ról w nadchodzącym prequelu Gry o Tron

Aktorka Naomi Watts znana m.in., z Miasteczka Twin Peaks, potwierdziła swą obecność w prequelu kultowego serialu Gra o Tron. Zagra tam jedną z głównych ról.

Wiadomo już na pewno, że w przyszłym roku oficjalnie zakończy się emisja serialu Gra o Tron, którego ósmy sezon właśnie powstaje. Amerykańska stacja HBO nie planuje jednak rezygnować z tak dochodowej marki. Całkiem niedawno potwierdzono oficjalnie, że powstanie prequel całej historii. A jego akcja będzie toczyć się na wiele lat przed wydarzeniami z popularnej produkcji. Mówiło się o nim już od jakiegoś czasu. O planach wspominał także autor całej historii sugerując, iż przez ostatnie lata stworzył wystarczająco dużo materiału, by mógł on powstać.

Produkcja serialu już ruszyła i powoli zaczyna się rozkręcać. Rozpoczęto już nabór aktorów, którzy wcielą się w postacie bohaterów, więc zaczynamy poznawać odtwórców głównych ról. Jedną z pierwszych osób, którą znajdziemy w serialowej obsadzie jest Naomi Watts. Aktorka znana z wielu filmów, takich jak Ring i King Kong, a także serialu Miasteczko Twin Peaks, potwierdziła ten fakt w jednym z najnowszych wywiadów. Zagra jedną z głównych ról, wcielając się w charyzmatyczną socjalistkę ukrywającą mroczny sekret.

Szczegóły fabuły nowego serialu nie są jeszcze znane. Wiemy jedynie tyle, że jego akcja będzie się toczyć kilka tysięcy lat przed wydarzeniami z Gry o Tron, w najczarniejszej godzinie złotej Ery Bohaterów. Ujawni nam również najgłębiej skrywany sekret klanu Westeros.

Nowa produkcja nie ma jeszcze ustalonej daty premiery. Ale można założyć, że trafi na ekrany telewizorów dopiero zakończeniu emisji serialu Gra o Tron.

Gra o Tron

Źródło: IGN.com

You may also like...