OnePlus 6T to wytrzymały smartfon. Potwierdzają to najnowsze testy

JerryRigEverything przeprowadził swe standardowe testy, sprawdzając wytrzymałość OnePlus 6T. Chiński smartfon nie sprawił żadnych niemiłych niespodzianek.

W tym tygodniu chińska firma OnePlus zaprezentowała wreszcie ulepszoną wersje smartfona, wprowadzonego na rynek na początku roku. Zack Nelson nie mógł przegapić takiej okazji. Dołączył go więc do długiej listy urządzeń poddanych torturom, mającym określić jego wytrzymałość.

Właściciel kanału JerryRigEverything postanowił sprawdzić, czy przyszli posiadacze OnePlus 6T nie będą musieli się uszkodzenia sprzętu podczas codziennego użytkowania. Przetestował więc jego konstrukcję, poddając ją standardowo próbie zarysowania, próbie ognia oraz wyginania obudowy.

Test wykazał, że szkło Gorilla Glass 6 chroniące przedni panel urządzenia, zapewnia mu bardzo dobrą ochronę przed rysami. Oczywiście da się je zarysować narzędziami o wyższej skali twardości, ale w żaden sposób nie przeszkadza to w działaniu czytnika odcisków palców. W tym modelu nie ma bowiem standardowego sensora, lecz ukryty pod wyświetlaczem. Jeśli więc szkło zostanie mocno porysowane, mógłby przestać działać jak należy. W tym wypadku nie ma jednak takiej obawy i nawet poważnie uszkodzony ekran, nie wpływa na funkcjonalność sensora.

Test ognia oraz wyginania obudowy również nie przyniosły żadnych nieprzyjemnych niespodzianek. Sprzęt jest więc wystarczająco mocny, by użytkownik nie bał się o jego przypadkowe uszkodzenie. A cały test możecie zobaczyć na poniższym wideo, przygotowanym przez autora.

OnePlus 6T

Źródło: YouTube.com

You may also like...