Natec Genesis GX57 – mysz dla graczy z sensorem Avago

Natec Genesis, producent akcesoriów dla graczy poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży nowej myszki. Model GX57 to konstrukcja przewodowa, uzbrojona w precyzyjny sensor oraz 6 programowalnych przycisków.

Mysz wyposażono w sensor optyczny Avago 3050 o maksymalnej rozdzielczość 4000 DPI, co gwarantuje niezwykłą precyzję i niezawodność działania. Dzięki funkcjonalnemu przyciskowi DPI gracz może błyskawicznie zmieniać rozdzielczość, dostosowując czułość sensora do swoich preferencji i sytuacji podczas gry.GX57 posiada 6 programowalnych przycisków, które dzięki oprogramowaniu można dowolnie konfigurować. Możliwość dodatkowej edycji makr sprawia, że do myszy można przypisać dowolne akcje i czynności, które zostawią przeciwników bez szans. Nowy model gryzonia charakteryzuje wysoka szybkość raportowania rzędu 1000 Hz, co gwarantuje krótki czas reakcji. Dzięki temu ruch myszki zostanie natychmiast przesłany do komputera nie powodując opóźnień w czasie gry.

Precyzyjnie dobrane i rozmieszczone wewnątrz myszy ciężarki oraz teflonowe ślizgacze zapewniają płynne ruchy i jeszcze lepszą kontrolę podczas gry. Wbudowane diody LED oferują podświetlenie w czterech trybrach, dodatkowo uatrakcyjniając jej wygląd. Do każdego trybu zmiany DPI można przypisać jeden z czterech kolorów podświetlenia myszy, który informuje użytkownika o aktualnej rozdzielczości.

Natec Genesis GX57 kupicie w cenie 82 zł.

Cechy produktu:

– Precyzyjny sensor optyczny o rozdzielczości 4000 DPI
– Zaawansowane oprogramowanie z edytorem profili/makr
– Regulowane tryby podświetlenia
– Ergonomiczny kształt i teflonowe ślizgacze
– Dynamiczna, czterostopniowa zmiana DPI
– Wbudowane ciężarki
– Przewód w wytrzymałym tekstylnym oplocie

Specyfikacja produktu:

– Liczba programowalnych przycisków: 6
– Sensor optyczny, AVAGO 3050
– Rozdzielczość: 250 – 4000 DPI
– Akceleracja: 20G
– Prędkość: 60 ips
– Częstotliwość próbkowania: 1000 Hz
– Złącze: USB 2.0
– Długość przewodu: 1,8 m
– Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 2000/ME/XP/Vista/7/8
– Wymiary: (szer. x wys. x dł.) 80x41x125 mm

Źródło: Entrymedia.pl

You may also like...