Need for Speed Payback z nowym trybem gry

Electronic Arts oraz Ghost Games potwierdzili, że Need for Speed Payback, dostanie wkrótce nowy tryb zabawy. Będzie to opcja sieciowa, pozwalająca swobodnie zwiedzać ogromny świat tej gry.

Wydane w czerwcu zeszłego roku Need for Speed Payback, zbiera jak dotąd bardzo średnie oceny. Choć oczywiście fani samochodówek będą zadowoleni dynamiczną rozgrywką i sporą liczbą samochodów. Wkrótce jednak atrakcyjność tytułu może wzrosnąć, gdyż EA potwierdziło wyposażenie jej w nowy tryb od dawna oczekiwany przez graczy.

Electronic Arts potwierdziło na Twitterze, że wyścigi Ghost Games zostaną wzbogacone o tryb online free roam. Jest to tryb swobodnej eksploracji ogromnego świata przygotowanego przez twórców, razem z graczami pochodzącymi z całego świata. Nowy tryb zostanie udostępniony w tym roku, choć twórcy nie sprecyzowali kiedy miałoby to nastąpić.

Dobrą wiadomością jest to, że nowy tryb nie jest płatnym DLC. Będzie więc dostępny dla każdego, kto posiada własną kopię tej gry, którą w niezłej cenie możecie zakupić na tej stronie. Nie wiadomo też dokładnie jakie atrakcje zaoferuje nowa opcja.

Need for Speed Payback

Źródło: Twitter.com

You may also like...