Wideorejestrator Huawei Smart LNDU 4K Dashcam przyda się w czasie podróży

Huawei Smart LNDU 4K Dashcam to najnowszy wideorejestrator do naszego auta, który przyda się podczas podróży. Sprzęt nagrywa w 4K i ma wiele przydatnych funkcji ułatwiających obsługę

Nasze drogi są bardzo niebezpieczne, gdyż jeździ po nich pełno kierowców łamiących przepisy. Wymuszanie pierwszeństwa, jazda na zderzaku, czy inne zachowania są na porządku dziennym, a wówczas o kolizję nietrudno, zaś ustalenie sprawcy wypadku może nie być łatwe. Przyda się wówczas wideorejestrator, który nagra zdarzenie dostarczając dowód dla policji.

Smart LNDU 4K Dashcam
Źródło: Huawei

Firma Huawei wprowadziła na rynek nowy model Huawei Smart LNDU 4K Dashcam. Sprzęt posiada sensor Sony IMX415, który pozwala na nagrywanie obrazu w jakości 4K, zaś siedmioelementowy obiektyw gwarantuje odpowiednią jakość obrazu. Urządzenie dysponuje także systemami podnoszącymi jakość obrazu przy słabym oświetleniu, zapewniając wyraźne nagrania w nocy.

Smart LNDU 4K Dashcam
Źródło: Huawei

Mamy tu również inteligentnego asystenta jazdy ADAS, który ostrzeże o opuszczeniu pasa ruchu oraz o zbyt małej odległości od auta poprzedzającego. Przypomni również o ograniczeniach prędkości, jak również ostrzeże przed kolizją z pieszym. Dla ułatwienia obsługi urządzenie wyposażono w głosowe sterowanie, więc użytkownik nie musi odrywać wzroku od drogi, jeśli chce np., wykonać zdjęcie.

Smart LNDU 4K Dashcam
Źródło: Huawei

Wideorejestrator Huawei Smart LNDU 4K Dashcam działa na systemie HarmonyOS, zaś wbudowany Bluetooth umożliwia łatwe sparowanie ze smartfonem. Wówczas na ekranie telefonu mamy podgląd z na żywo z kamery. Będziemy także mogli udostępnić nagrania w sieci, wrzucając je na własny kanał na YouTube lub przesłać je policji.

Produkt dostępny jest na razie w Chinach, gdzie w przeliczeniu na złotówki kosztuje 360 zł. Oczywiście możecie też sprawdzić polskie ceny innych wideorejestratorów, a zrobicie to na tej stronie. #reklama.

Źródło

You may also like...