Netflix wyprodukuje spinoff serialu Różowe lata 70.

Platforma Netflix wyprodukuje spinoff kultowego serialu Różowe lata 70. Akcja That ’90s Show będzie osadzona w 1995 roku i pojawi się w niej kilka bohaterów z oryginalnej produkcji.

Jeśli lubicie seriale komediowe, to z pewnością doskonale znacie serię Różowe lata 70., emitowaną w latach 1986-2006. Była to produkcja opowiadająca o przygodach Erica Formana, typowego licealisty dorastającego w Wisconsin, a także jego rodzinie i przyjaciołach. Serial cieszył się ogromną popularnością i wygrał nawet nagrodę Emmy, a także 15 innych wyróżnień.

Dobrą wiadomością dla jego fanów jest to, iż Netflix wyprodukuje spinoff tej produkcji zatytułowany That ’90s Show. Projekt doczekał się właśnie oficjalnego potwierdzenia. Jego akcja będzie osadzona w roku 1995 i pojawią się w niej postacie Reda oraz Kitty Forman, rodziców głównego bohatera. Fabuła będzie opowiadać o przygodach Lei Forman, córki głównych postaci Erica i Donny, która latem odwiedzi swych dziadków.

Nieoficjalnie mówi się, że niektórzy członkowie oryginalnej obsady pojawią się w nowej serii w swych rolach. Może to oznaczać, że zobaczymy ich teraz jako dorosłych, posiadających własne dzieci. Na chwilę obecną nie podpisano jednak żadnych umów z oryginalnymi aktorami.

Netflix zamówił pierwszy sezon That ’90s Show liczący 10 epizodów. Nie wiadomo jednak kiedy odbędzie się jego premiera. Co ciekawe, w przeszłości próbowano powtórzyć sukces serialu jego kontynuacją That ’80s Show. Skasowano ją jednak po pierwszym sezonie, gdyż nie była zbyt popularna.

That ’90s Show

Źródło

You may also like...