Netflix szykuje nowy i droższy abonament

Najpopularniejsza platforma wideo jaką jest Netflix, planuje wprowadzić nową, najdroższą wersję abonamentu. Pakiet o nazwie Ultra, kosztować ma w Europie 16,99 euro.

Netflix ma obecnie w swej ofercie trzy rodzaje subskrypcji, które dopasowane są do potrzeb klientów. W zależności od rodzaju, oferują filmy i seriale w rozdzielczości SD, HD oraz Ultra HD, różniąc się przy tym liczbą urządzeń, na których można korzystać z dostępnej oferty.

Wkrótce dojdzie jednak czwarty rodzaj abonamentu, który ma być przy tym najdroższy ze wszystkich dostępnych. Według najnowszych doniesień z Włoch, subskrypcja nazywa się Ultra i będzie kosztować w tym kraju 16,99 euro miesięcznie. To niemała kwota, więc warto wiedzieć na co użytkownik może liczyć. Różnice w porównaniu do tańszego abonamentu o nazwie Premium nie są zbyt duże. Klient może liczyć na wideo z HDR oraz dźwięk HD, a także możliwość korzystania z oferty na czterech urządzeniach w tym samym czasie.

Wprowadzenie nowego abonamentu może jednak nieco ograniczyć liczbę dostępnych urządzeń w pozostałych poziomach. Chodzą bowiem słuchy, że w przypadku Premium ich liczba zmniejszy się z 4 do 2, ale są to na razie tylko plotki.

Musimy więc poczekać aż Netflix oficjalnie wprowadzi do swej oferty nowy abonament.

Netflix

Źródło: Tuttoandroid.net

You may also like...