Netflix podbija rynek gier mobilnych; zapowiedziano 50 nowych tytułów

Netflix zamierza podbić rynek gier mobilnych, oferując swym subskrybentom szeroką gamę tytułów. Tylko w tym roku w ich ręce trafi 50 zupełnie nowych produkcji, które właśnie zapowiedziano.

Coraz wyraźniej widać, że Netflix ma poważny problem z rosnącą w siłę konkurencją i zaczyna tracić abonentów. Przyczynia się do tego nie tylko słaba oferta filmowa, lecz także stale rosnąca wysokość subskrypcji, która już przegoniła wszelką konkurencję. Wielu użytkownikom nie uśmiecha się tyle płacić za dostęp do oferty, skoro za takie same pieniądze mogą wykupić abonament do kilku platform.

Netflix postanowił więc ratować sytuację wkroczeniem na bardzo lukratywny rynek gier mobilnych. W ramach opłacanego abonamentu, platforma oferuje swym użytkownikom dostęp do tytułów, których lista w najbliższych miesiącach znacznie się powiększy.

Netflix

Podczas Netflix Geeked Week firma zapowiedziała, że w tym roku udostępni swym subskrybentom, aż 50 zupełnie nowych gier mobilnych. Na razie ujawniono tytuły kilkunastu nadchodzących produkcji.

Shadow and Bone: Destinies
Too Hot to Handle
La Casa De Papel
The Queen’s Gambit Chess
Lucky Luna
Desta: The Memories Between
Reigns: The Three Kingdoms
Terra Nil
Poinpy
Wild Things: Animal Adventures
Raji: An Ancient Evil
Spiritfarer
Hello Kitty Happiness Parade
Immortality
Before Your Eyes
Nailed It Baking Bash
Oxenfree
Kentucky Route Zero

Platforma zapewnia, że wszystkie oferowane tytuły, dostępne będą całkowicie za darmo. Dostaniemy je więc w ramach już opłacanego abonamentu. Ponadto żaden z oferowanych tytułów nie będzie też wyposażony w mikrotransakcje, czy też jakąkolwiek inną formę monetyzacji.

Źródło

You may also like...