Niezwykłe nakładki odmienią wygląd klawiatury

Firma Dwarf Factory zaprezentowała najnowsze nakładki, pozwalające całkowicie odmienić wygląd naszej klawiatury. Klawisze są bowiem miniaturowymi wersjami popularnych posiłków

Klawiatura to element wyposażenia, bez którego nie może funkcjonować żaden komputer osobisty. Jeszcze kilka lat temu, akcesoria te nie posiadały zbyt dużych możliwości modyfikacji, więc używaliśmy tylko tego to co oferował nam producent. Dziś sytuacja się zmieniła i mechaniczne klawiatury oferują nie tylko możliwość zmiany klawiszy na wygodniejsze. Pozwalają też zmienić same przełączniki, by dopasować ich działanie do naszych potrzeb.

klawiatury

Jeśli chcemy zmienić wygląd naszego sprzętu, to również mamy taką możliwość. Oferuje nam ją firma Dwarf Factory, która ma w swej ofercie wiele nakładek klawiszy, pozwalających całkowicie ją odmienić. Przedsiębiorstwo zaprezentowało właśnie swój najnowszy produkt, jakim są nakładki na klawisze w kształcie pożywienia.

klawiatury

Zestaw składa się z kilkunastu klawiszy, które z wyglądu przypominają kawałek sera, hot doga, kanapkę, gofry itp.

Nakładki są przeznaczone dla klawiatur mechanicznych i pasują do standardowych przełączników Cherry MX. Każdy z klawiszy to całkowicie ręczna robota, a wykonano je z żywicy. Dostępne są w wersji bez żadnych osłon, na których pisanie musi być z pewnością ciekawym doświadczeniem. Dla tradycjonalistów przygotowano też wersje z gładką osłoną.

Na chwilę obecną cały zapas tych niezwykłych klawiszy został już wyprzedany, więc nie można ich kupić. Należy jednak mieć nadzieję, że producent wkrótce przygotuje kolejną partię.

Źródło

You may also like...