Dwuekranowy LG V60 ThinQ zadebiutuje na MWC 2020

LG potwierdziło, że jego smartfon LG V60 ThinQ, będzie miał premierę podczas targów MWC 2020. Nowy model zaoferuje dwa wyświetlacze oraz modem 5G.

Przyszłoroczne targi MWC 2020, będą miejscem prezentacji wielu nowości. Mnóstwo producentów sprzętu mobilnego przybędzie tam, aby zaprezentować swój sprzęt, który w najbliższej przyszłości trafi do sprzedaży. Nie zabraknie tam również koncernu LG, który ostatnimi czasy średnio radzi sobie na tym rynku. Koreański koncern zaprezentuje tam najnowszy model LG V60 ThinQ.

Będzie to następca LG V50 ThinQ, który nie tylko otrzyma dwa wyświetlacze, ale również modem 5G, pozwalający korzystać z sieci nowej generacji. Będzie to pierwszy w przyszłym roku model, który pozwoli koreańskiej firmie zaznaczyć swą obecność na rynku 5G.

Pamiętajmy jednak, że nie jest to telefon fabrycznie wyposażony w dodatkowy ekran. Drugi wyświetlacz jest po prostu zewnętrznym akcesorium podłączanym do sprzętu. Oczywiście dzięki specjalnemu oprogramowaniu, można go używać tak jakby był standardowym elementem wyposażenia. Wówczas oba ekrany można wykorzystać w zależności od potrzeb, np., w grach drugi panel będzie pełnił funkcję kontrolera.

Szczegółów technicznych tego smartfona na tę chwilę nie znamy. Nieoficjalnie mówi się jednak, że pod jego maskę trafi najnowszy procesor Snapdragon 865, którego Qualcomm niedawno zaprezentował. Niewątpliwie zajdą też zmiany w parametrach wbudowanych aparatów, a być może pojawi się też większa bateria.

LG V60 ThinQ

Źródło

You may also like...