Niezwykły soundbar dla fanów Porsche 911

Porsche Design zaprezentowało niezwykły soundbar, który spodoba się fanom Porsche 911. Wykonano go bowiem z oryginalnego tłumika tego sportowego auta.

Porsche 911 stanowi marzenie wielu kierowców, jednak przy cenie niemal miliona złotych niewielu jest w stanie je zrealizować. Fani z mniejszym budżetem muszą więc zadowolić się gadżetami nawiązującymi do tego modelu, a jednym z najnowszych jest 911 Soundbar Special Edition.

To niezwykły soundbar opracowany przez specjalistów z Porsche Design, który powstał w ilości zaledwie 500 egzemplarzy. Jego unikalność polega na konstrukcji oraz materiałach wykorzystanych do jego budowy. Wykonano go bowiem z oryginalnego tłumika modelu 911 GT3, wraz z wystającymi końcówkami wydechu.

soundbar

Oczywiście nie oznacza to, że sprzęt będzie ryczał jak auto na wysokich obrotach. Zadbano bowiem o bardzo wierną reprodukcję dźwięku, więc na pewno zaspokoi wymagania audiofilów. Produkt oferuje bowiem 2.1-kanałowy dźwięk i posiada wzmacniacz o mocy 300 W, wraz z obsługą systemu Dolby Atmos.

soundbar

Wyposażono go również w złącze HDMI kompatybilne z formatem 4K, Chromecast umożliwiający bezprzewodową transmisję muzyki oraz Spotify Connect. Dzięki funkcji multiroom, możemy też zsynchronizować soundbary ze wszystkich pomieszczeń naszego domu, by odtwarzały tę samą muzykę.

soundbar

Podobnie jak auta niemieckiej marki, 911 Soundbar Special Edition również nie jest gadżetem tanim. Kosztuje bowiem 4250 dolarów, więc co prawda dużo taniej niż samochód, ale drogo jak na sprzęt audio.

Źródło

You may also like...