Nireeka Revenant mocnym i szybkim elektrykiem z ABS-em

Na Indiegogo ruszyła kampania nowego roweru elektrycznego Nireeka Revenant. To nowoczesny góral wyposażony w 1000 W silnik pozwalający rozpędzić się do 56 km/h oraz system ABS podnoszący bezpieczeństwo jazdy.

Obecna aura nie sprzyja jeździe rowerem, jednak wiele osób szuka już jednośladów na przyszły sezon i coraz chętniej wybiera elektryki. Dla takich klientów firma Nireeka ma propozycję nowego jednośladu, który szczególnie zainteresuje miłośników szybkiej jazdy po bezdrożach.

Firma uruchomiła właśnie na Indiegogo zbiórkę funduszy na produkcję jej najnowszego roweru Nireeka Revenant. To nowoczesna konstrukcja wyposażona w 1000 W silnik Bafang, który generuje 85 Nm momentu obrotowego i pozwala rozpędzić się do 56 km/h. Wysoki moment obrotowy oznacza dużą dynamikę jazdy i bardzo sprawne przyspieszanie, więc rower musi być bardzo bezpieczny. Producent zamontował w nim więc hydrauliczne hamulce tarczowe z systemem ABS, który zapobiega blokowaniu się kół podczas hamowania. Znacznie poprawia to bezpieczeństwo jazdy, ułatwiając omijanie przeszkód nagle pojawiających się na drodze.

Nireeka Revenant
Źródło: Nireeka

Rower posiada 840 Wh baterię Samsunga, która na jednym ładowaniu umożliwia pokonanie dystansu 80 km. Jej ponowne uzupełnienie za pomocą szybkiej ładowarki zajmuje od 3 do 5 godzin. To jednak parametry topowego wariantu wyposażenia, gdyż w standardowym modelu otrzymujemy jedynie 250 W silnik oraz 480 Wh baterię.

Producent naturalnie zadbał też o komfort jazdy, montując grube opony oraz pełne zawieszenie ze 140 mm skokiem z przodu i tylnym amortyzatorem. Jazdę po zmroku umożliwia natomiast przedni reflektor oraz tylne światło.

Ceny Nireeka Revenant zaczynają się od 2647 kanadyjskich dolarów za standardową wersję, a kończą na 2991 dolarach za najlepiej wyposażoną. Rower trafi do sprzedaży w lutym przyszłego roku i wówczas rozpocznie się realizacja złożonych zamówień.

Oczywiście jeśli potrzebujecie tańszego elektryka, to na tej stronie znajdziecie szeroki wybór modeli na każdą kieszeń. #reklama

Źródło

You may also like...