Unihertz Jelly 2E kieszonkowym smartfonem w atrakcyjnej cenie

Unihertz Jelly 2E to najnowszy smartfon stworzony dla osób, które nie lubią modeli z dużymi ekranami. Ten kompaktowy sprzęt ma zaledwie 3-calowy wyświetlacz oraz 2000 mAh baterię.

Trudno nie zauważyć, że w ostatnich latach smartfony mocno urosły. Standardem stały się ekrany powyżej 6-cali, a wiele modeli dobija już do 7-cali. Z jednej strony to dobrze, gdyż dzięki temu wygodniej się na nich gra, ogląda filmy lub korzysta z map, ale obsługa tak dużego ekranu niektórym może wydawać się problematyczna.

Jeśli należysz do drugiej kategorii użytkowników, to firma Unihertz może mieć interesującą propozycję w postaci modelu Unihertz Jelly 2E. To kompaktowy smartfon o wymiarach 85 x 49.4 x 16.5 mm i masie 110 gramów, wyposażony w wyświetlacz o przekątnej zaledwie 3-cali i rozdzielczości 854 x 480 pikseli. Jest więc znacznie węższy, krótszy oraz lżejszy od pierwszego iPhone’a SE, a także modelu iPhone 13 mini. A jego rozmiar jest zbliżony do karty płatniczej.

Unihertz Jelly 2E smartfonem wielkości karty kredytowej

Sprzęt Apple jest natomiast znacznie wydajniejszy. Mały smartfon ma na pokładzie jedynie procesor MediaTek Helio A22 z 4 GB pamięci LPDDR4X RAM. To znacznie słabsza jednostka od Helio P50, którą posiada oryginalny Jelly 2. Natomiast zamontowana w nim bateria o pojemności 2000 mAh, według producenta wystarcza na 3 godziny i 20 minut rozmów. Możemy też korzystać z GPS’u przez 4 godziny i 45 minut lub odtwarzać muzykę przez 9,5 godziny. Czas czuwania wynosi natomiast nieco ponad 3 dni.

Unihertz Jelly 2E
Źródło: Unihertz

Sprzęt ma zainstalowanego Androida 12, a więc ma pełny dostęp do Google Play Store i dostępnych tam aplikacji. Producent wyposażył go również w systemy chroniące prywatność, zaś programowalny przycisk umożliwia stworzenie skrótów do najchętniej używanych programów.

Unihertz Jelly 2E
Źródło: Unihertz

Dzięki portowi podczerwieni zmienimy Unihertz Jelly 2E w pilota zdalnego sterownia do telewizora, klimatyzacji lub innych urządzeń. Natomiast hybrydowy slot pomieści dwie karty nano SIM, umożliwiając korzystanie z dwóch numerów telefonów. Oczywiście nie brakuje tu również aparatów w postaci tylnego z sensorem 16 MP oraz przedniego z 8 MP czujnikiem.

Unihertz Jelly 2E
Źródło: Unihertz

A gdy zechcemy posłuchać muzyki lub podcastu, możemy skorzystać ze standardowego gniazda 3,5 mm. Przyda się nam również funkcja WiFi Hotspot, umożliwiająca udostępnianie internetu np., dla laptopa.

Smartfon dostępny jest na stronie producenta i można go aktualnie zamawiać w przedsprzedaży. Kosztuje 159,99 dolarów.

Źródło

You may also like...