AirTulip Sleep to inteligentny zagłówek o wielu funkcjach

AirTulip Sleep to ciekawy sprzęt do naszej sypialni, który z pozoru wygląda jak zwykły zagłówek. W rzeczywistości to nowoczesny gadżet o dużych możliwościach, który nie tylko poprawi komfort snu, ale również ułatwi nam oddychanie.

Nasze łóżko już od dawna może być wzbogacone o nowoczesne technologie, które nie tylko będą monitowały sen, ale też zapewnią wygodę i odpowiedni komfort wypoczynku. Przykładem tego jest chociażby łóżko Xiaomi 8H Feel Leather Smart Electric Bed X Pro, które posiada regulację kąta nachylenia oraz sensory i sztuczną inteligencję. Może monitorować tętno, częstotliwość oddechu oraz ruch ciała, a nawet zapobiegać chrapaniu.

AirTulip Sleep grzeje lub chłodzi

Jeżeli mamy już nowoczesne łóżko dbające o nasze zdrowie, możemy je wzbogacić o inteligentny zagłówek AirTulip Sleep. Na Indiegogo pojawiła się właśnie kampania tego niezwykłego produktu, którego możliwości mogą wielu zaskoczyć. Potrafi bowiem nie tylko grzać i chłodzić, ale również filtruje powietrze w sypialni, usuwając z niego szkodliwe zanieczyszczenia.

Wbudowano w niego system filtrach ULPA, który usuwa pyłki, kurz, sierść i zanieczyszczenia, zapewniając czyste powietrze wokół łóżka. Oprócz tego może regulować temperaturę w pomieszczeniu, ogrzewając ją lub chłodząc w razie potrzeby, co może poprawić jakość naszego snu. Według producenta, produkt może też pomóc w przypadku chrapania, bezdechu sennego oraz pocenia się.

AirTulip Sleep
Źródło: AirTulip

Dzięki specjalnej technologii przepływu powietrza, zagłówek może wydmuchiwać ciepłe lub zimne powietrze, z dwiema oddzielnie kontrolowanymi strefami. W ten sposób podniesiemy lub obniżymy temperaturę w sypialni o około 4 stopnie Celsjusza. A gdy sparujemy zagłówek ze smartwatchem, wówczas będzie monitorował nasz sen i automatycznie dostosował temperaturę.

Oprócz inteligentnych opcji, AirTulip Sleep jest także bardzo funkcjonalny. Ma bowiem wbudowaną półkę do przechowywania różnych drobiazgów, a także lampkę do czytania. Wyposażono go ponadto w oświetlenie ambientowe, jak również porty USB oraz bezprzewodową ładowarkę do smartfona.

AirTulip Sleep
Źródło: AirTulip

Zamówienia na sprzęt można już składać bezpośrednio na stronie kampanii, choć trzeba pamiętać, że gadżet nie jest tani. Jego ceny w zależności od wyposażenia, rozmiaru i rodzaju wykończenia zaczynają się od 1124 dolarów. Pierwsze dostawy rozpoczną się już w czerwcu przyszłego roku. Więcej informacji o zagłówku uzyskacie pod powyższym linkiem.

Źródło

You may also like...