No.1 przygotowało klona Samsunga Galaxy S6

Chińczycy są bardzo szybcy jeśli chodzi o klonowanie popularnych smartfonów. Samsung Galaxy S6 trafi do sprzedaży dopiero 10 kwietnia, a tymczasem tamtejsze firmy już proponują nam jego klony.

Jeden z nich oferuje chińska firma No.1, znana przede wszystkim z klonowania iPhone’ów oraz telefonów innych firm. Jej kopia Galaxy S6 z zewnątrz wygląda bardzo podobnie do oryginału i także posiada metalową ramkę i zbliżony wygląd przycisków oraz osłony głośników i mikrofonu. Z większej odległości ciężko byłoby go odróżnić.

Dokładna specyfikacja techniczna oczywiście odbiega nieco od pierwowzoru, ale w końcu Galaxy S6 jest obecnie najszybszym smartfonem na rynku. W klonie No.1 otrzymamy bliżej nieokreślony procesor MediaTeka, 2 GB pamięci RAM, 16 lub 32 GB pamięci użytkowej oraz łączność w standardzie 3G. Niestety dokładniejsze parametry techniczne urządzenia, a więc aparaty, rozdzielczość ekranu oraz dodatkowe wyposażenie, nie są znane. O systemie operacyjnym również nic nie wiemy i choć będzie to na pewno Android, to nie wiadomo jaka wersja.

Premiera produktu odbędzie się jeszcze w tym miesiącu, choć cena nie jest jeszcze znana.

Źródło: Gizmochina.com

You may also like...