No Man’s Sky dostanie tryb multiplayer

Wydana kilka lat temu gra No Man’s Sky, jest wciąż rozwijana. Jej twórcy ujawnili właśnie, że tytuł zostanie niebawem wyposażony we w pełni funkcjonalny tryb rozgrywki wieloosobowej.

Wydana w 2016 roku gra No Man’s Sky, całkowicie zawiodła oczekiwania fanów elektronicznej rozrywki. Wprawdzie początkowo tytuł zapowiadał się rewelacyjnie, a możliwość zbadania tysięcy planet rozpalała wyobraźnię graczy. Niestety wykonanie rozczarowało, bo co z tego, że była ogromna liczba światów, skoro nie było czego na nich robić.

Hello Games na szczęście ostro wzięło się do roboty i zaczęło rozwijać swój produkt, dodając m.in., możliwość budowy baz oraz inne elementy. Teraz zapowiedzieli dodanie do gry trybu multiplayer. Twórcy wyjaśnili, że początkowo multiplayer nie był nawet rozważany, ze względu na obszerny świat. Wygląda jednak na to, że udało się tę przeszkodę pokonać.

Tryb wieloosobowy zostanie graczom udostępniony już 24 lipca, w ramach aktualizacji o nazwie Next. W tym samym dniu tytuł wyjdzie na konsolę Xbox One. Grę w pecetowej wersji możecie zakupić w tym sklepie.

No Man's Sky

Źródło: Xbox.com

You may also like...