Nokia Camera zyskała wiele nowych funkcji

Fińska firma HMD Global udostępniła najnowszą aktualizację do aplikacji Nokia Camera. Jest całkiem znacząca, gdyż wprowadza wiele nowych funkcji, które spodobają się użytkownikom.

Jedną z najlepszych aplikacji do obsługi aparatów w smartfonach jest niewątpliwie Nokia Camera, którą znajdziemy na wyposażeniu sprzętu HMD Global. Oferuje ogromną liczbę funkcji przydatnych podczas robienia zdjęć, a teraz doszło jeszcze kilka zupełnie nowych. Producent udostępnił bowiem aktualizację rozszerzającą możliwości tego narzędzia.

Aktualizacja wprowadza m.in. Google Lens oraz Google Motion. Pierwsza opcja zapewnia wiele nowych możliwości, umożliwiając m.in., wzbogacenie fotografii o tekst w postaci numeru telefonu lub datę. Pozwala też dowiedzieć się czegoś więcej o fotografowanym obiekcie, wyszukując na jego temat książki, muzykę, albumy itp.

Motion Photos to z kolei opcja umożliwiająca tworzenie ruchomych zdjęć. Użytkownik może zarejestrować kilkusekundowy ruch, który następnie przekształci w wideo lub w GIF’a.

Nowa wersja aplikacji Nokia Camera jest już do pobrania z Google Play Store.

Nokia Camera

Źródło: Google.com

You may also like...