Czerwcowa aktualizacja Huawei Band 7 wprowadza kilka nowych funkcji

Huawei udostępniło czerwcową aktualizację HarmonyOS 2.0.0.26 dla smartbanda Huawei Band 7. Ważący 11 MB plik przynosi ze sobą kilka poprawek oraz usprawnień.

Posiadacze popularnego smartbanda Huawei Band 7, dostępnego w tych sklepach, będą go mogli wkrótce zainstalować w nim najnowszą, czerwcową aktualizację firmowego oprogramowania. Producent wypuścił bowiem firmware o numerze HarmonyOS 2.0.0.26, który na razie dostępny jest w Chinach, ale niebawem trafi też na inne rynki.

Aktualizacja dodaje m.in., obsługę systemu płatności dostępnego w komunikatorze WeChat, dzięki czemu użytkownicy mogą wygodnie płacić za zakupy. Kolejną nowością jest możliwość udzielenia odpowiedzi na otrzymaną wiadomość, bezpośrednio z poziomu samej opaski, bez wyciągania telefonu z kieszeni. Na razie ta opcja dostępna jest jedynie dla smartfonów z Androidem lub urządzeń działających na platformie HarmonyOS. Posiadacze iPhone’ów nie będą więc mogli z niej korzystać.

Czerwcowa aktualizacja poprawia również wyświetlanie niektórych ikon oraz elementów interfejsu użytkownika, z którymi były wcześniej problemy. Optymalizuje również działanie samej opaski.

Huawei Band 7

Źródło

You may also like...