Belkin BOOSTCHARGE PRO naładuje równocześnie kilka różnych urządzeń

Belkin BOOSTCHARGE PRO 3 in 1, to najnowsza ładowarka do urządzeń przenośnych. Sprzęt wyposażony w technologię MagSafe może równocześnie ładować trzy urządzenia.

Bezprzewodowe ładowarki do naszego sprzętu przenośnego to fajne rozwiązanie, gdyż mogą go ładować bez potrzeby podłączania przewodów. Niestety większość dostępnych modeli jest użyteczna tylko dla osób posiadających jedno urządzenie. Gdy jest ich więcej, korzystanie z takiego akcesorium staje się mniej wygodne, ponieważ trzeba ładować urządzenia jeden po drugim.

Takiego problemu nie będą jednak mieli właściciele najnowszej bezprzewodowej ładowarki Belkin BOOSTCHARGE PRO. Urządzenie z technologią MagSafe skonstruowano bowiem w taki sposób, aby można było równocześnie ładować nim trzy różne urządzenia.

Sprzęt obsługuje m.in. technologię szybkiego ładowania Apple Watch Series 7, dostępnego w tych sklepach, co pozwala naładować zegarek do 80% w czasie 45 minut. Możemy też ładować iPhone’y, które dzięki technologii MagSafe ustawimy w pozycji pionowej lub poziomej. Na specjalnych ramionach możemy równocześnie ładować smartfon z mocą 15 W oraz smartwatch z mocą 5 W.

Na dole znajduje się natomiast trzecia mata indukcyjna, przeznaczona np., do ładowania bezprzewodowych słuchawek, która ma moc 5 W. Producent zadbał też o wygodę obsługi sprzętu. Biała dioda LED zapala się informując, że prawidłowo umieściliśmy urządzenie na cewce indukcyjnej. Gdy zapali się dioda pomarańczowa oznacza to niewłaściwe ułożenie.

Ładowarka Belkin BOOSTCHARGE PRO na rynku amerykańskim kosztuje 149,99 dolarów i można ją mieć w kolorze czarnym lub białym. W lipcu produkt pojawi się także na pozostałych rynkach.

Belkin BOOSTCHARGE PRO

Źródło

You may also like...