Nowa funkcja Your Phone trafiła na kolejne smartfony Samsunga

Nowa funkcja aplikacji Your Phone będąca częścią systemu Windows 10, stała się dostępna dla kolejnych smartfonów Samsunga. Można z niej jednak korzystać tylko na urządzeniach z rodziny Galaxy.

System Windows 10 wyposażono w funkcje zapewniające mu współpracę ze smartfonami na Androidzie. Służy do tego aplikacja Your Phone, pozwalająca nie tylko na łatwe przesyłanie plików pomiędzy komputerem oraz urządzeniem mobilnej. Umożliwia również stworzenie lustrzanego odbicia ekranu smartfona. Aplikacja niewątpliwie przydaje się wszystkim osobom, które pracują przy komputerze, a nie chcemy przegapić ważnych powiadomień czy wiadomości.

Gdy na rynku pojawił się Galaxy Note 20, w ramach współpracy z Microsoftem posiadacze tego modelu otrzymali dostęp do specjalnej funkcji Your Phone. Opcja umożliwia uruchamianie na komputerze mobilnych aplikacji, które działają we własnym oknie.

Dotychczas z tej opcji mogli korzystać tylko posiadacze wspomnianego flagowca, ale Microsoft ulitował się nad resztą swych klientów i udostępnił ją kolejnym modelom. Posiadacze sprzętu koreańskiej marki, z poziomu peceta zyskali więc natychmiastowy dostęp do aplikacji zainstalowanych na swym smartfonie.

Trzeba jednak pamiętać, że funkcja nie jest dostępna dla wszystkich modeli, lecz tylko dla urządzeń z rodziny Galaxy. To ważna informacja, gdyż znacznie ogranicza grono użytkowników nowej funkcji.

Funkcję dopiero co udostępniono, więc jeśli jeszcze nie możecie z niej korzystać, to trzeba chwilę poczekać. Micosoft zapewnia, że do wszystkich użytkowników dotrze w ciągu 48 godzin.

Your Phone

Źródło

You may also like...