Nagłośnienie z aut Bentley’a teraz dostępne dla każdego

Bentley w ramach świętowania 12-lecia współpracy z firmą Naim, stworzyła dwa nowe produkty zapewniające doskonałe brzmienie. Są to bezprzewodowy głośnik oraz słuchawki.

Bentley dba o to, aby jego luksusowe pojazdy oferowały nagłośnienie najwyższej klasy, więc przy jego projektowaniu współpracuje ze specjalistami z Naim. Współpraca trwa już 12 lat, więc marka postanowiła ją uświetnić sprzętem audio, do korzystania z którego nie trzeba kupować auta.

Na rynek trafi niebawem Bently Mu-so Special Edition oraz Focal for Bentley Radiance, zapewniające wysokiej jakości brzmienie bez względu na to gdzie słuchamy muzyki. Innymi słowy, są to przenośny bezprzewodowy głośnik oraz wysokiej klasy słuchawki.

Głośnik na drugiej generacji popularnego głośnika Naim Mu-so. Jest też pierwszym produktem w rodzinie Bentley’a, posiadającym drewniane wykończenie wykonane z trwałego afrykańskiego twardego drewna Ayous. W jego stylistyce znajdziemy też elementy zaczerpnięte z pojazdów brytyjskiej marki, takie jak radiator nawiązujący do koncepcyjnego modelu Bentley EXP 100 GT.

Naim

Słuchawki Focal for Bentley Radiance również są sprzętem wysokiej klasy, gwarantującym doskonałe brzmienie. Ich wykonaniu także nie można nic zarzucić, gdyż nauszniki obszyto niezwykle miękką skórą Pittards wykorzystywaną do produkcji rękawiczek. Nabywca otrzymuje dodatkowo ekskluzywny futerał chroniący sprzęt podczas jego transportu.

Naim

Produkty pojawią się w sprzedaży już w październiku i jak można się domyśleć, nie będą tanie. Za głośnik trzeba zapłacić 2199 dolarów, natomiast słuchawki kosztują 1300 dolarów.

Naim

Źródło

You may also like...