Nowa guma do żucia poprawi czas reakcji graczy

Firma Razer rozszerza swą ofertę produktów dla graczy o…gumę do żucia. Produkt nazywa się Respawn i ma poprawić skupienie oraz skrócić czas reakcji podczas zabawy.

Rynek akcesoriów dla graczy rządzi się własnymi prawami, a firmy starają się zaspokajać różne potrzeby fanów elektronicznej rozgrywki. Nikogo więc nie dziwią już słuchawki z podświetleniem RGB, czy też rękawiczki poprawiające komfort grania. Można by więc sądzić, że nic w tej branży nie jest nas już w stanie zaskoczyć, a tymczasem okazuje się inaczej.

Respawn

Razer poinformował bowiem o współpracy z firmą Wrigley’s, której efektem jest specjalna guma dla graczy. Produkt nazywa się Respawn i według oficjalnego opisu, poprawiać ma skupienie oraz czas reakcji. Jest to więc gadżet pełniący tę samą funkcję co typowe napoje energetyczne gdyż zawiera kofeinę, ale ma także w swoim składzie witaminy.

Guma będzie sprzedawana w trzech smakach, mianowicie arbuza, mięty oraz tropikalnym. Pozbawiono ją oczywiście cukru oraz wzbogacono o wyciąg z zielonej herbaty, jak również witaminy B3, B5, B6 i B12. Oferowany pakiet zawiera 10 paczek po 15 sztuk w każdej, czyli łącznie otrzymujemy 150 gum, które wystarczą na wiele tygodni grania.

Respawn

Produkt będzie można kupić w firmowym sklepie online oraz u wybranych sprzedawców. Jego cenę ustalono na poziomie 27,99 dolarów za cały zestaw.

Źródło

You may also like...