Nowa stacja dokująca dla Xperii

Sony wprowadziło właśnie na rynek nowy model stacji dokującej z portem USB-C, przeznaczony dla modeli Xperia XZ oraz Xperia X Compact. Produkt dostępny na brytyjskim rynku oferowany jest w cenie 46,99 funtów.

Xperia XZ oraz Xperia X Compact, to dwa stosunkowo nowe modele smartfonów, wprowadzone na rynek pod koniec ubiegłego roku, które producent wyposażył w złącze USB-C. Teraz Sony uzupełnia swą ofertę o nową stację dokującą mającą ten typ gniazda.Wiele osób ładuje swe smartfony przy pomocy kabla, gdyż uważa, że tak jest wygodniej. Istnieje jednak grupa użytkowników, która preferuje stacje dokujące, gdyż ich zdaniem wygląda to znacznie ładniej.

Wśród takich użytkowników z pewnością są posiadacze sprzętu z rodziny Xperia, gdyż producent właśnie wprowadził do sprzedaży taką właśnie stację, Sony DK60 Charging Dock, przeznaczoną do ładowania smartfonów Xperia XZ oraz Xperia X Compact. Produkt zapowiedziano wprawdzie we wrześniu minionego roku, ale dopiero teraz trafił on na sklepowe półki.Jest to oficjalne akcesorium Sony, więc posiada przejściówki pozwalające podłączyć do niej wiele innych modeli telefonów tej firmy. Stacja dostępna jest m.in., w brytyjskim sklepie MobileFun, gdzie kosztuje 46,99 funtów.

Źródło: Mobilefun.co.uk

You may also like...