Nowe funkcje WhatsApp ułatwią zapanowanie nad grupowymi połączeniami

WhatsApp wprowadził właśnie kilka nowych funkcji, ułatwiających zarządzanie grupowymi połączeniami. Umożliwiają wyciszenie wybranych przez nas osób.

WhatsApp pozwala nie tylko porozmawiać z wybraną przez nas osobą, ale też z całą grupą przyjaciół i znajomych, wykorzystując opcję połączeń grupowych. Problem w tym, że czasem nad taką grupą osób trudno zapanować i powstaje chaos z którego trudno cokolwiek zrozumieć. Na szczęście dodane właśnie do aplikacji opcje, pozwolą w łatwy sposób zrobić porządek.

Aplikacja zyskał właśnie nowe funkcje do grupowych połączeń, umożliwiające wyciszenie konkretnej osoby. To bardzo przydatna opcja, gdyż czasem zdarza się, że któryś z rozmówców nie potrafi się zachować i przeszkadza wszystkim w rozmowie. Albo też nie zdaje sobie sprawy z tego, że pozostali słyszą odgłosy tła pochodzące z domu lub biura. Teraz w prosty sposób można taką osobę wyciszyć.

Wyciszanie rozmówców nie jest jedyną nowością dodaną do aplikacji. Komunikator podczas prowadzonej rozmowy grupowej, pozwala również wysłać wiadomość do określonych osób. Funkcja może przydać się, gdy chcemy do kogoś przesłać notatkę lub opowiedzieć dowcip, który może nie spodobać się reszcie grupy.

Ostatnią z nowości jest baner, który powiadomi nas o dołączeniu nowej osoby do trwającej już rozmowy.

Warto nadmienić, że jest to jedna z wielu nowych opcji dodanych do WhatsApp w ostatnim czasie. Jak informowałem w ubiegłym tygodniu, aplikacja właśnie wprowadziła funkcję migracji z Androida na iOS.

WhatsApp

Źródło

You may also like...