Nowe kontrolery do Xbox Series X wpadają w oko

Microsoft zaprezentował nowe kontrolery do konsoli Xbox Series X. Modele Electric Volt i Daystrike Camo mają oryginalny i wpadający w oko wygląd.

Każdy kto chciałby nieco podrasować wygląd swej konsoli Xbox Series X, to ma w tej materii spore możliwości zapewniane przez różnego rodzaju naklejki. Są dostępne nie tylko na konsolę, ale też na kontrolery, pozwalając całkowicie zmienić wygląd zewnętrzny sprzętu. Poprawne nałożenie takich naklejek nie jest jednak łatwe, dlatego Microsoft oferuje swym klientom prostsze rozwiązanie w postaci dwóch nowych kontrolerów o ciekawym wzornictwie.

Firma zaprezentowała właśnie pady Electric Volt oraz Daystrike Camo, które charakteryzują się rzucającym się w oczy wyglądem. Szczególnie ciekawie prezentuje się pierwszy z nich, który ma kolor rzadko spotykany w akcesoriach konsolowych. Microsoft twierdzi, że po raz pierwszy wykorzystał tę barwę w swych kontrolerach. Dzięki takiej neonowej kolorystyce pad nie tylko wygląda ciekawie, ale też nie będziemy go musieli szukać po mieszkaniu. Produkt w sprzedaży pojawi się już od 27 kwietnia i kosztować ma 64,99 dolarów.

Xbox Series X

Daystrike Camo prezentuje się już bardziej stonowanie i dołącza do klasycznych linii Night Ops oraz Arctic Camo. Jest to pierwszy kontroler do Xbox Series X, w którym zastosowano taki kamuflaż, wykorzystujący kombinację kolorów czerwonego, szarego oraz czarnego. Po raz pierwszy wyposażono go również w teksturowaną powierzchnię na bumperach, która zapobiega ślizganiu się palców. Na ten model kontrolera musimy poczekać na 4 maja i przygotować 69,99 dolarów.

Xbox Series X

Co ciekawe, po raz pierwszy w historii firmy, do produkcji opisanych padów wykorzystano żywice z recyklingu poużytkowego. Ich obudowy wykonano z materiałów pochodzących z recyklingu, w tym osłon reflektorów samochodowych, plastikowych dzbanków na wodę oraz płyt CD. Można więc powiedzieć, że pady są ekologiczne, a przy tym ich wytrzymałość pozostała na takim samym poziomie jak dotychczas.

Xbox Series X

Źródło

You may also like...