Nowe modele myPhone i HAMMER na MWC 2018

Firmy myPhone i HAMMER mają swoje stoiska na odbywających się w Barcelonie targach Mobile World Congress. Zaprezentowano na nich kilka nowych modeli, których parametry właśnie poznaliśmy.

Odbywające się w Hiszpanii targi telekomunikacyjne nie mogły się obejść bez polskich firm myPhone i HAMMER. Przedsiębiorstwa pojawiły się tam, by pokazać pięć nowych smartfonów obu marek. Wszystkie mają być dostępne w sprzedaży na przełomie czerwca i lipca. I nie będą to jedyne modele, które w tym roku wzbogacą ofertę tych firm.

myPhone Pocket 18×9 to zgrabny smartfon do podstawowych zadań z panoramicznym ekranem o przekątnej 5 cali, który wspiera 4-rdzeniowy procesor MediaTek. Za jego długi czas działania odpowiada akumulator 2000 mAh. Model został wyposażony w podwójny aparat główny 5 Mpx+0,3 Mpx, aparat przedni, funkcję DualSIM oraz modem 3G zapewniający dostęp internetu i wszystkich aplikacji. W planach producenta jest również model Pocket 18×9 LTE.

myPhone

myPhone FUN 18×9 to również model z pociągłym ekranem (rozdzielczość 5,4 cala). Posiada 4-rdzeniowy procesor, do tego baterię 2500 mAh oraz aparat główny 8 Mpx. Wyposażony jest w GPS, DualSIM, modem 3G zapewniający dostęp internetu. Producent zainstalował w nim także: latarkę, radio FM, odtwarzacz MP3. Produkt zostanie wyposażony w system Android Go. W planach także jest wersja z LTE.

myPhone

myPhone Prime 18×9 to 5,5 calowy smartfon z ekranem HD IPS, który wyróżnia elegancka obudowa slim z zaokrąglonym szkłem 2.5D. Model wyposażono w czytnik linii papilarnych, aparat główny 8 Mpx i przednią kamerę 5 Mpx, a także modem 3G i 2 GB pamięci RAM. Za jego długi czas działania odpowiada akumulator 3000 mAh. Bliźniacze urządzenie z LTE, czyli Prime 18×9 LTE, posiada z kolei aparat główny 13 Mpx, a jego płynne działanie wspiera najnowszy system Android 8.0 Oreo.

myPhone

HAMMER Energy 18×9 to większa wersja modelu HAMMER Energy. Również jest pancerny i posiada dużą baterię 5000 mAh. Ma jednak 5,7-calowy ekran HD+ i 13 megapikselowy aparat główny, a także 32 GB pamięci wewnętrznej i 3 GB pamięci RAM dzięki czemu oferuje ponadprzeciętną szybkość i wydajność działania. Model wyposażony jest dodatkowo w czytnik linii papilarnych, NFC, funkcję szybkiego ładowania, powerbank oraz LTE. Pracuje pod kontrolą Androida 8.1 Oreo.

myPhone

myPhone zaprezentował również dwa klasyki. Są to myPhone 7300 i myPhone Halo S typu slider z rozsuwaną obudową. Pokazano także tablety pod nową marką SmartView. Są to trzy urządzenia z ekranami o różnej wielkości: SmartView 7, SmartView 8 LTE oraz SmartView 9,6.

Źródło: Myphone.pl

You may also like...

3 komentarze

  1. Nyrr pisze:

    Zapowiada się nieźle, podoba mi się odświeżony Hammer Energy

  2. rzepka pisze:

    Prime LTE też spoko, poprawili design i kolorystykę

  3. Lamar pisze:

    a wiadomo coś o nowych tabletach? jaka specyfikacja?