Nowe problemy z telefonami Google Pixel

Smartfony z rodziny Google Pixel szybko okazały się wielkim niewypałem. Ich użytkownicy nieustannie doświadczają bowiem poważnych problemów, które uniemożliwią normalne korzystanie ze sprzętu. Najnowszym jest losowe zawieszanie się urządzenia.

Smartfony Google sprawiają swym użytkownikom ciągłe kłopoty. Jednym z ostatnich są problemy z kiepską jakością dźwięku na trzech najwyższych poziomach głośności, które są wadą fabryczną i dotyczą dużej części egzemplarzy tego sprzętu.To nie wszystkie kłopoty dotyczące modeli Pixel oraz Pixel XL. Teraz użytkownicy telefonów zaczęli bowiem skarżyć się na zawieszanie urządzeń. Zdarza się ono w sposób przypadkowy, a gdy nastąpi, telefon staje się całkowicie bezużyteczny i znikają nawet przyciski nawigacyjne. Stan ten utrzymuje się od kilku sekund, do nawet ponad minuty.

Mówi się, że wada związana jest zarówno ze sprzętem, jak i oprogramowaniem. Niektórzy upatrują przyczyny problemów w aplikacji Live360 Family Locator, ale to raczej nie jej wina, gdyż zawieszają się również telefony, na których nie zainstalowano tej aplikacji.

Przyczyna problemów pozostaje na razie nieznana, ale technicy Google powinni już nad tym pracować. Przypomnę, że nie jest to jedyny kłopot z tymi urządzeniami. Parę tygodni temu pojawiły się doniesienia o wadliwym działaniu aplikacji obsługującej kamerę, a ostatnio użytkownicy zgłaszają problem z funkcją dwukrotnego puknięcia w ekran wybudzającego urządzenie, która również nie działa.

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...