Oryginalny design w nowych produktach dla graczy od Tracera

Firma Tracer zaprezentowała nowe produkty adresowane dla graczy. W ofercie producenta z serii GAMEZONE znajdziemy trzy nowe akcesoria, mianowicie słuchawki Madman, keypad Brawler oraz podkładkę chłodzącą Wing.

Rynek sprzętu dla graczy jest przebogaty i praktycznie każdy może wybrać coś dla siebie. Wiele zależy oczywiście od budżetu, więc jeśli nasz portfel nie jest zbyt wypchany, skupiamy swą uwagę na produktach tańszych. Warto więc przyjrzeć się zupełnie nowej ofercie firmy Tracer, należącej serii GAMEZONE.

Pierwszym produktem są słuchawki Tracer Madman RGB, będące lekką i komfortową konstrukcją zamkniętą. Produkt posiada samoregulujący się pałąk dopasowujący do kształtu głowy, który zapewni wysoki komfort nawet podczas długich sesji. Natomiast miękkie obszycie nauszników nie tylko poprawi wygodę, ale także odizoluje nas od zewnętrznych hałasów, pozwalając skupić się wyłącznie na grze. Zastosowano tu 50 mm przetworniki o czułości na poziomie 110 dB oraz paśmie przenoszenia od 20 Hz do 20 kHz. 3,5 mm złącze pozwala podpiąć je do komputera lub innego urządzenia, zaś 2 metrowej długości przewód zapewni swobodę użytkowania. Dodatkową zaletą sprzętu jest podświetlenie RGB.

Nowy sprzęt Tracer zadowoli graczy z małym budżetem

słuchawki

Gracze nie może rzecz jasna obyć się bez klawiatury, jednakże pełnowymiarowa wersja nie zawsze jest wygodna do zabawy. Szczególnie że często korzystamy tylko z kilku przycisków, a reszta się marnuje. Powstają więc specjalne klawiatury o znacznie mniejszych rozmiarach i taką też jest Tracer Brawler RGB.

Jest to kompaktowa klawiatura, którą można swobodnie obsługiwać jedną ręką, stworzona dla osób poszukujących ergonomicznych rozwiązań. Wygodną pozycję nadgarstka zapewni specjalna podstawka. Aby dobrze wpisać się w gamingową stylistykę, klawiatura została wyposażona w wielobarwne podświetlenie RGB i trzy tryby działania. Wysokiej jakości membranowe przełączniki gwarantują szybki czas reakcji i żywotność nawet 20 mln kliknięć.

słuchawki

Jeśli gramy na laptopie, to doskonale wiemy, że upały potrafią dać się naszemu sprzętowi we znaki. Fabryczne chłodzenie nie zawsze jest wydajne, więc trzeba wspomóc się dodatkowymi podstawkami chłodzącymi. Takim gadżetem jest Tracer Wing, wyposażona w wydajny i cichy wentylator o średnicy 185 mm.

Można ją jednak dostosować do swoich potrzeb i na wbudowanym panelu sterującym z wyświetlaczem LCD, wybrać jeden z sześciu zaprogramowanych trybów. Dla wygody użytkowników, gadżet ma pięciostopniową regulację kąta nachylenia. Pozwala to na odpowiednie ustawienie wysokości i komfortowe korzystanie z dodatkowo podpiętych akcesoriów.

Na stacji bez problemu zmieści się nawet duży notebook o przekątnej ekranu 17,3 cali. Laptop zabezpieczony jest przed zsuwaniem się szerokimi blokadami, a perforowana powierzchnia zapewnia dobre rozprowadzenie chłodnego powietrza. Projektując podkładkę nie zapomniano o diodach LED RGB, które nadają całości nowoczesnego wyglądu.

słuchawki

Słuchawki Tracer Madman RGB są w cenie już od 79 zł. Keypad Tracer Brawler RGB można nabyć w cenie od 69 zł, a podstawkę chłodzącą Tracer Wing 17,3″ w cenie od 99 zł.

Źródło: Tracer.pl

You may also like...