Juul C1 – nowoczesny e-papieros z technologią Bluetooth

Firma Jull rozpoczyna sprzedaż najnowszego modelu papierosa Juul C1. Jej e-papieros wyposażony w Bluetooth, komunikuje się z naszym smartfonem oferując w ten sposób parę interesujących funkcji.

Moda na e-papierosy i rosnąca na tym polu konkurencja sprawia, że producenci sprzętu muszą coraz bardziej rywalizować o klientów. Starają się więc wyposażać swe gadżety w dodatkowe funkcje podnoszące ich atrakcyjność. Szczególnie wyróżnia się na tym polu firma Juul, która właśnie wprowadziła na rynek nowy produkt.

Jej elektroniczny papieros nazywa się Juul C1 i wyposażono go w technologię Bluetooth. Produkt oferowany na rynku brytyjskim współpracuje z aplikacją na Androida, która daje użytkownikowi nowe możliwości. Nie tylko pozwala zablokować urządzenie, aby nikt poza właścicielem nie mógł z niego skorzystać. Umożliwia również jego odnalezienie, jeśli gdzieś się przypadkiem zapodzieje.

To jeszcze nie koniec możliwości tego sprzętu. Producent wyjaśnił, że w przyszłości mogą pojawić się funkcje ograniczające użycie papierosa w określonych miejscach np., szkołach. Na razie jest tylko plan, więc nabywcy gadżetu nie muszą się tym przejmować, ale sam pomysł jest interesujący.

Juul C1 oferowany jest w internetowym sklepie producenta w cenie 24,99 funtów. Dodam, że nie jest to pierwszy e-papieros wyposażony w technologię bezprzewodowej łączności. Na rynku są już dostępne podobne produkty, które umożliwiają w ten sposób np., ograniczenie mocy wdychanego aromatu.

e-papieros

Źródło: Juul.co.uk

You may also like...