Nowe rendery pokazują wygląd BlackBerry KeyTwo

W sieci pojawiły się najnowsze rendery smartfona BlackBerry KeyTwo. Wygląda na to, chińska firma TCL posiadająca prawa do marki, nie zamierza na razie rezygnować z fizycznych klawiatur.

Jakiś czas temu pojawiły się plotki sugerujące, iż firma TCL planuje zmienić strategię dotyczącą smartfonów marki BlackBerry. Mówiło się, że zrezygnuje z instalowania w nich fizycznych klawiatur i tym samym upodobni je do innych modeli. Jak wiemy jego to znak rozpoznawczy telefonów tej marki, uwielbiany przez jej fanów. Przeczą temu jednak najnowsze rendery modelu BlackBerry KeyTwo.

Opublikowane rendery prezentują sprzęt znany pod roboczą nazwą Athena i jak widać na poniższych obrazkach, nowy model nadal posiada fizyczną klawiaturę QWERTY. Ma za to nowe wzornictwo, zapewniające mu bardziej nowoczesny wygląd. Obudowa wydaje się jednak bardziej smuklejsza niż u poprzednika, choć czy tak jest w istocie przekonamy się dopiero gdy pojawią się oficjalne wymiary.

Największą różnicą jest natomiast podwójna kamera zlokalizowana na tylnym panelu. Dodatkową zaletą jest obecność 3,5 mm gniazda słuchawkowego, które powoli znika ze smartfonów, a oprócz tego jest też port USB-C.

Na chwilę obecną nie wiadomo kiedy BlackBerry KeyTwo pojawi się na rynku.

BlackBerry KeyTwo

BlackBerry KeyTwo

Źródło: Crackberry.com

You may also like...