Nowe rendery prezentują wygląd Umidigi Bison

Umidigi Bison, którego premierę zaplanowano na 17 sierpnia, pojawił się właśnie na najnowszych renderach. Możemy na nich zobaczyć jak nadchodzący smartfon będzie wyglądał.

Firma Umidigi przygotowuje się do premiery najnowszego smartfona, którego rynkowy debiut zaplanowano na ten miesiąc. Produkt na przestrzeni ostatnich tygodni był tematem licznych przecieków, a teraz możemy zobaczyć rendery, które prezentują jego wygląd.

Według najnowszych przecieków, Umidigi Bison będzie dostępny w dwóch wersjach różniących się sensorami tylnego aparatu. W pierwszym pojawi się 64 MP sensor Sony, w drugim natomiast znajdzie się nieco słabszy 48 MP sensor, również pochodzący od japońskiego koncernu.

Umidigi Bison

Na najnowszych grafikach widzimy m.in., poczwórny aparat tylny, a także przedni aparat umieszczony w dziurze wyciętej w wyświetlaczu. Widać na nich również włącznik, a także personalizowany przycisk zlokalizowany po przeciwnej krawędzi. Możemy do niego przypisać dowolną funkcję, wykorzystując np., do uruchomienia przeglądarki, wybranej aplikacji, czy też aparatu. Z boku znajduje się także czytnik odcisków palców chroniący przed niepowołanym dostępem.

Umidigi Bison

Umidigi specjalizuje się w pancernych smartfonach, więc jej najnowszy model nie będzie pod tym względem wyjątkiem. Jego obudowa jest odporna na wodę, kurz oraz wstrząsy i pozwala przetrwać mu pod wodą na głębokości nawet 2 m. Natomiast funkcjonalność zapewnia mu Android 10.

Nie znamy jeszcze oficjalnej ceny Umidigi Bison, ale już za parę dni powinniśmy dowiedzieć się ile trzeba będzie za niego zapłacić.

Źródło

You may also like...