Nowe rowery Cannondale Mavaro Neo SL idealne do miejskiej jazdy

Marka Cannondale wprowadza na rynek elektryczne rowery z nowej serii Mavaro Neo SL. Wyposażone w 350 W silnik, idealnie nadają się na dojazdy do pracy lub na zakupy.

Rowery z nowej serii Mavaro Neo SL, które pojawiły się właśnie na rynkach europejskich, dostępne są w sześciu różnych wariantach. Oferowane są z trzema typami ramy Standard, StepThru oraz Low StepThru, przy czym te ostanie znacznie ułatwiają użytkownikowi wsiadanie i zsiadanie z jednośladu.

Każdy model posiada ten sam 350 W Bafang G020 Hub, który generuje 45 Nm momentu obrotowego. Zapewnia wspomaganie jazdy do prędkości 25 km/h. Producent przygotował trzy tryby wspomagania, umożliwiające dostosowanie go do wymagań użytkownika. Oczywiście producent zadbał również o tryb spaceru, dzięki temu prowadzenie roweru nie wymaga żadnego wysiłku.

O przeniesienie mocy na asfalt, w zależności od modelu dba 8-biegowa przerzutka microSHIFT Acolyte lub 7-biegowa microSHIFT RD-M26L. Jazdę ułatwia zamontowany na kierownicy komputer Kingmeter YKPP01, który pokazuje m.in. aktualną prędkość, pokonany dystans oraz ilość energii pozostałej w akumulatorze.

We wszystkich modelach zamontowano ten sam 360 Wh akumulator firmy Darfon, który na jednym ładowaniu pozwala pokonać dystans 108 km. Odpowiedni komfort jazdy zapewnia przedni widelec SR Suntour NEX z 50 mm skokiem amortyzatora. Hydrauliczne hamulce tarczowe Tektro HD-275, sprawnie zatrzymają jednoślad, a dodatkowo na wyposażeniu jest czujnik kadencji Darfon 73-122MM.

Rowery dostępne są bezpośrednio na stronie producenta, a ich ceny w zależności od wersji, zaczynają się od 2299 euro (ok. 10 410 zł), nie wspominając już o kosztach dostawy.

Cena roweru może wielu przerazić, więc nie każdy zdecyduje się na ich zakup. Jeżeli dysponujecie mniejszym budżetem i szukacie tańszych modeli, to ich ceny w polskich sklepach możecie sprawdzić na tej stronie. #reklama.

Mavaro Neo SL
Źródło: Cannondale

You may also like...