Nowe tablety SmartView w polskich sklepach

Do polskich sklepów trafiły dwa budżetowe tablety marki SmartView. Modele oferujące różną specyfikację techniczną, mieliśmy okazję poznać bliżej podczas targów Mobile World Congress, które odbyły się w Barcelonie.

Oba urządzenia posiadają podzespoły klasyfikujące je jako sprzęt z niskiej półki i zostały wyposażone w czystego Androida 7.0 Nouga. Ich cena jest bardzo przystępna, więc świetnie nadają się do multimediów i przeglądania internetu.

SmartView 7 3G to poręczny tablet z 7-calowym ekranem o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli. Można więc używać go jako nawigacji samochodowej, słuchania muzyki lub telefonowania. Tablet jest na tyle lekki i mały, że bez żadnych problemów zmieści się do torebki czy plecaka. Wyposażony jest w GPS, DualSIM, Wi-Fi, aparat 2 Mpx oraz modem 3G zapewniający dostęp do internetu i wszystkich aplikacji. Producent wyposażył go w czterordzeniowy procesor oraz 1 GB pamięci operacyjnej RAM. Użytkownik ma możliwość przechowywania danych na dysku o pojemności 8 GB, który można rozszerzyć o dodatkowe 128 GB dzięki karcie microSD. Za długi czas pracy urządzenia odpowiada akumulator 2400 mAh.

Tablet 7 3G dostępny jest w czarnym kolorze, w cenie 249 zł.

SmartView 9,6 3G to tablet z wyświetlaczem 9,6-cali o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli. Wspiera technologię In-Plane Switching, więc użytkownik otrzymuje dużo szersze kąty widzenia w porównaniu z tradycyjnymi tabletami. Daje to możliwość wygodnego oglądania filmów ze znajomymi. Urządzenie wyróżnia się wyjątkową stylistyką i podwyższoną wytrzymałością zapewnianą przez metalową obudowę. Pod maską znajdziemy czterordzeniowy procesor i 1 GB pamięci RAM. Ten model również jest wyposażony w 3G dające dostęp do intetnetu, skrzynki e-mail i aplikacji. Do dyspozycji użytkowników na dysku jest 16 GB pamięci, które można zwiększyć o dodatkowe 128 GB dzięki karcie microSD. Tablet jest wyposażony w Dual SIM, GPS, Wi-Fi, aparat 2 Mpx oraz głośnik 1W. Za jego długi czas pracy bez konieczności ładowania odpowiada bateria 5000 mAh.

Tablet 9,6 3G dostępny jest w czarnym kolorze, w cenie 399 zł.

Oba tablety SmartView: 7 3G i 9,6 3G posiadają funkcję Express Charging, dzięki czemu wystarczy zaledwie kilkanaście minut ładowania akumulatora, aby sprzęt działał nawet do kilku godzin. Tablety mogą też służyć jako power bank, co jest dodatkową zaletą. W zestawie załączone są również słuchawki.

Więcej na temat urządzeń znajdziecie tutaj.

SmartView

Źródło: myPhone.pl

You may also like...