Lioncast LX20: lekkie słuchawki dla graczy

Lioncast LX20 to kolejny produkt przeznaczony dla fanów elektronicznej rozrywki. Są to lekkie słuchawki dla graczy, zapewniające niezły dźwięk oraz wygodę użytkowania.

Granie na komputerze nie może odbywać się bez słuchawek. Przydają się nie tylko do tego, by nie przeszkadzać domownikom. Ale też by lepiej pozycjonować przeciwnika w sieciowych shooterach. Na rynku jest spory wybór słuchawek. Jeśli jednak dysponujemy niewielkim budżetem, to powinien nas zadowolić model LX20 niemieckiej firmy Lioncast. To słuchawki dla graczy lekkie i niezbyt drogie.

LX20 to lekki i wygodny zestaw słuchawkowy, którego jakość odtwarzania dźwięku prezentuje bardzo wysoki poziom. Sprzęt waży zaledwie 232 gramów. Niewielka masa sprawia, że możemy całkowicie zapomnieć o słuchawkach na głowie i w pełni skupić się na rozgrywce. Na komfort użytkowania wpływają duże, piankowe nauszniki. Pokryte zostały przyjemną w dotyku eko-skórą.

Dzięki nim nawet po kilku godzinach użytkowania, gracz nie będzie odczuwał nieprzyjemnego ucisku uszu. Zamknięta konstrukcja dobrze izoluje dźwięki otoczenia. O solidności słuchawek świadczy także regulowany, metalowy pałąk. Na oplecionym przewodzie znajduje się przydatny pilot z potencjometrem do regulacji głośności dźwięki. Zestaw wyposażono w dodatkowy kabel, który umożliwia wydłużenie standardowego nawet do 335 centymetrów.

Istotnym elementem zestawu od Lioncast jest mikrofon. Jego elastyczna konstrukcja pozwala na optymalne ustawienie względem ust użytkownika. Rejestruje krystalicznie czysty dźwięk i umożliwia swobodną komunikację podczas rozgrywek sieciowych. Można go również w każdym momencie odłączyć i tym samym zamienić gamingowe słuchawki w stylowy zestaw do słuchania muzyki.

Słuchawki LX20 zostały wyposażone w wysokiej klasy przetworniki z neodymowymi magnesami o średnicy 50 milimetrów. Szerokie pasmo przenoszenia nowego sprzętu Lioncast mieści się w zakresie od 20Hz do 20 000Hz. Cechy te sprawiają, że dźwięk który wydobywa się ze słuchawek LX20 jest wyraźny i głęboki. Docenią go gracze, którzy w LX20 będą chcieli usłyszeć nawet najdelikatniejsze kroki przeciwników.

Słuchawki dla graczy Lioncast LX20 dostępne są w cenie od 109 złotych. A kupicie je w tych sklepach.

słuchawki dla graczy

Źródło: Galaktus.pl

You may also like...