Zdalnie sterowane samochody dla fanów motoryzacji

Firma UGO wprowadza na polski rynek nową rodzinę gadżetów sterowanych radiem. Zdalnie sterowane samochody dostępne w ofercie producenta. przeznaczone są do zabawy na asfalcie oraz w terenie.

Wprawdzie najpopularniejszym gadżetem sterowanym radiem są obecnie drony, to nie można też zapominać o samochodach. Zdalnie sterowanie samochody to świetne zabawki dla młodszych dzieci, które mogą dać im masę frajdy, a rodzicom zapewnić chwilę odpoczynku.

Na polski rynek wchodzi właśnie nowa rodzina tego typu gadżetów, oferowanych przez firmę UGO. Jej zdalnie sterowane samochody podzielone są na dwie kategorie. Pierwsza z nich to autka przeznaczone dla początkujących, a należą do niej Buggy, Scout i Scorpio. Buggy zaprojektowano z myślą o jeździe po piasku, Scout najlepiej sprawdza się na nawierzchni mieszanej. Natomiast Scorpio przeznaczony jest do jazdy po asfalcie.

Modele mają wytrzymałą konstrukcję i rozstaw kół zapewniający nie tylko odpowiednią przyczepność, ale ułatwiający pokonywanie wielu przeszkód. Każdy z trzech wspomnianych samochodów posiada także zespół napędowy, pozwalający rozwinąć prędkość do 25 km/h.

Monster to z kolei model dla użytkowników, którzy szukają prawdziwego postrachu dróg. Pojazd jest duży, wytrzymały i zrywny, a jego maksymalna prędkość to 45 km/h. Producent przekonuje, że jego samochód doskonale poradzi sobie na każdej nawierzchni. Do tego dochodzą cztery niezależnie pracujące amortyzatory o dużym skoku, duży kąt wychylenia na boki, czy zamontowany w urządzeniu nadajnik 2,4 GHz, zwiększający zasięg i przyspieszający czas reakcji Monstera w stosunku do możliwości tradycyjnych pilotów.

Buggy kosztuje na polskim rynku 168,99 zł, Scout i Scorpio oferowane są w takiej samej cenie. Nieco więcej trzeba zapłacić za Monster, którego wyceniono na 349 zł.

Zdalnie sterowane samochody

Zdalnie sterowane samochody

Zdalnie sterowane samochody

Zdalnie sterowane samochody

Źródło: Entrymedia

You may also like...