myPhone FUN LTE nie tylko dla klientów T-Mobile

W polskich sklepach pojawił się kolejny smartfon wrocławskiej firmy myPhone. Model myPhone FUN LTE oferowany był do tej pory tylko w sieci T-Mobile, ale teraz może go kupić każdy.

Sprzęt jest następcą modelu FUN 5 i został wyposażony w 5-calowy ekran HD oraz smukłą obudowę slim. Dzięki odpowiednim rozmiarom jest więc nie tylko wygodny do trzymania, ale też spory ekran zapewnia komfort użytkowania. Wyświetlacz obsługuje technologię In-Plane Switching zapewniającą obraz w bardzo dobrej jakości i przy zachowaniu pełnych kątów widzenia.

Jego sercem jest procesor MediaTek z 1 GB RAM oraz 16 GB pamięci użytkowej. Jest ona oczywiście rozszerzalna kartą microSD o 128 GB. Wystarczy jej więc na wiele aplikacji, choć niewielka pamięć operacyjna nie pozwoli uruchomić tych bardziej wymagających.

Zdjęcia możemy wykonywać dwoma aparatami fotograficznymi. Główny ma sensor 8 Mpx i został wyposażony w funkcję HDR i autofocus, natomiast przedni ma 5 Mpx i przewidziany jest do robienia selfie oraz wideorozmów. Zaletą smartfona jest internet LTE oraz bateria o pojemności 2000 mAh.

Telefon posiada Androida 7.0 Nougat, a na polskim rynku kosztuje 349 zł. Więcej informacji o produkcie znajdziecie tutaj.

myPhone FUN LTE

Źródło: myPhone.pl

You may also like...

4 komentarze

 1. Luka pisze:

  W sumie całkiem fajnie, że ten model będzie dostępny też ogólnie. Cena wydaje się być w porządku biorąc pod uwagę parametry

 2. donnut pisze:

  Budżetowy ale sensowny model, w tej cenie to dobra opcja

 3. Przemek pisze:

  Ważne że ma czystego certyfikowanego androida, innych już nie kupuję

 4. tumor pisze:

  Jak ktoś nie potrzebuje demona prędkości to uważam że nie ma po co przepłacać, taki będzie wystarczający