Nowe zdjęcie Sony Xperii X (2017)

Sony ostatni rok może zaliczyć do całkiem udanych, gdyż jej smartfony sprzedawały się całkiem nieźle. Oczywiście aby nadal utrzymać zainteresowanie własnymi produktami, ciągle muszą pojawiać się nowe modele, a jednym z nich będzie Xperia X (2017).

Jest to następca ubiegłorocznego modelu ze średniej półki, oferującego swym użytkownikom 5″ ekran Full HD oraz procesor Snapdragon 650 wraz z 3 GB RAM i 32 lub 64 GB pamięci użytkowej, rozszerzanej o 256 GB.O nowym modelu Xperia X (2017) wiemy na razie bardzo niewiele, ale w sieci pojawiło się właśnie zdjęcie jego pudełka, na którym możemy zobaczyć jak będzie wyglądać nowy model. Z tego co widać, jego wzornictwo nie zostało znacząco zmienione. Wyświetlacz otaczają bardzo cienkie ramki, a w jego dolnej części znajdują się zapewne ekranowe przyciski jak do tej pory.

Specyfikacja techniczna pozostaje jednak tajemnicą, więc nie wiemy jakie zmiany producent w nim zastosuje. Można jednak założyć, że pojawi się nowszy procesor (prawdopodobnie Snapdragon 653), więcej pamięci RAM i być może większa bateria.O tym przekonamy się jednak albo podczas targów CES 2017, które rozpoczną się w tym tygodniu, albo dopiero w lutym podczas Mobile World Congress 2017.

Źródło: Slashleaks.com

You may also like...