Nowoczesny zamek i kamera monitoringu Xiaomi ochronią mieszkanie przed włamaniem

Xiaomi wprowadza do sprzedaży pakiet ochrony domu składający się z elektronicznego zamka i kamery monitoringu. Dzięki zestawowi oba produkty można kupić dużo taniej.

Nie da się zaprzeczyć, że w dzisiejszych czasach nie jest bezpiecznie i włamywacze tylko czekają, by okraść nasze mieszkanie. Warto więc odpowiednio je zabezpieczyć przed takim scenariuszem, montując kamery monitoringu. Przydatnym gadżetem może być również elektroniczny zamek, który eliminuje ryzyko kradzieży lub dorobienia kluczy, dzięki którym włamywacz mógłby się dostać do mieszkania.

Xiaomi wprowadza właśnie do sprzedaży pakiet, który nie tylko chroni mieszkanie, ale też pozwala nam zaoszczędzić. Firma oferuje bowiem zestaw składający się z elektronicznego zamka Mi Smart Door Lock 1S i zewnętrznej kamery Mi Outdoor Camera. Oba produkty dostępne są w sprzedaży od jakiegoś czasu, ale dzięki temu że połączono je razem w pakiet, ich cena jest bardziej atrakcyjna. Zestaw kosztuje bowiem w przeliczeniu 1050 zł, a tymczasem zakup oddzielnie kamery i zamka kosztowałoby nas ponad 1100 zł.

Mi Smart Door Lock 1S to funkcjonalny zamek z mechanicznym cylindrem oraz elektronicznym panelem. Zamek oferuje siedem sposobów otwierania, w tym odcisk palca, hasło, tymczasowe hasło, urządzenie Bluetooth, HomeKit, NFC oraz fizyczny klucz. Skonstruowano go również w taki sposób, że gdyby przedni panel uległ uszkodzeniu, nadal można go otworzyć tradycyjnym kluczem.

Xiaomi

Mi Outdoor Camera to typowa bezprzewodowa kamera monitoringu, którą można zainstalować bez konieczności podłączania do zasilania lub kabla sieciowego. Ma 130-stopniowy kąt widzenia i rejestruje obraz w Full HD, a dodatkowo korzysta z technologii WDR.

Xiaomi

Jej obudowa jest odporna na warunki pogodowe, zaś bateria wystarczy na 90 dni pracy na jednym ładowaniu. W nocy rejestruje obraz na odległość 7 metrów, a dodatkowo posiada funkcję wykrywania ludzi oraz wbudowany głosowy interkom. Ten ostatni umożliwia zdalną rozmowę z gościem znajdującym się przed drzwiami.

Źródło

You may also like...