Nowy Galaxy Fold z 8-calowym ekranem i rysikiem S Pen

Pojawiają się kolejne doniesienia dotyczące następcy smartfona Galaxy Fold. Najnowsze plotki mówią o 8-calowym wyświetlaczu oraz obsłudze rysika S Pen, znanego z rodziny Galaxy Note.

Mimo iż pierwsza generacja Galaxy Fold nie miała jeszcze oficjalnej premiery, to koreański producent już poważnie myśli nad jego następcą. W sieci zaczynają więc pojawiać się różne przecieki na jego temat. Wczoraj prezentowałem patent, pokazujący jedną z koncepcji dotyczących konstrukcji nowego sprzętu. Teraz pojawiły się kolejne doniesienia, ujawniające kilka nowych szczegółów.

Doniesienia pochodzą z koreańskich mediów, według których nowa generacja Galaxy Fold może trafić do sprzedaży już na początku roku. Smartfon otrzyma też nieco większy, 8-calowy składany wyświetlacz, który dodatkowo będzie obsługiwany rysikiem S Pen.

Raport nie wspomina jednak słowem o zewnętrznym ekranie. Obecny model, oprócz głównego wyświetlacza 7,3″ posiada bowiem dodatkowy o przekątnej 4,6″. Umożliwia on wówczas korzystanie ze sprzętu bez potrzeby jego rozkładania.

Pamiętajmy jednak, że powyższe doniesienia są niepotwierdzone, więc można je traktować wyłącznie jako spekulacje. Zaskakujące jest jednak to, że producent nie wiedząc czy pierwszy model odniesie sukces, już pracuje nad jego następcą. Eksperci uważają jednak, że składane smartfony to przyszłość rynku urządzeń mobilnych, więc prędzej czy później staną się popularne. Samsung najwyraźniej nie chce tego momentu przegapić i woli być gotowy.

Galaxy Fold

Źródło: Thelec.kr

You may also like...