E-bike Shell RIDE SR-5B pojedzie w każdym terenie i rozpędzi się do 45 km/h

Shell RIDE SR-5B to kolejny elektryczny rower dla fanów jazdy po bezdrożach. Wyposażony w mocny silnik i dużą baterię rozpędza się do 45 km/h i przejedzie około 80 km na jednym ładowaniu baterii.

Rowery elektryczne dzielą się zasadniczo na modele miejskie oraz przeznaczone do jazdy po bezdrożach. Najnowszy model Shell RIDE SR-5B, adresowany jest zdecydowanie do fanów weekendowych wypadów za miasto i spędzania czasu na śmiganiu po bezdrożach z dużą prędkością.

To terenowy model wyposażony w 500 W silnik, który zapewnia elektryczne wspomaganie do prędkości aż 45 km/h. Oczywiście umożliwia także jazdę bez kręcenia pedałami, ale wówczas maksymalnie rozpędzi się do prędkości 32 km/h. Natomiast 48 V wyjmowana bateria wystarczy na przejechanie dystansu wynoszącego około 80 km.

Rower posiada oczywiście przedni widelec z amortyzatorem, który gwarantuje wygodę jazdy, as dodatkowo komfort podnoszą 27,5″ koła z grubymi oponami. 8-biegowa przerzutka Shimano zapewnia odpowiednią płynność jazdy, zaś sprawne zatrzymanie się gwarantują podwójne hamulce tarczowe.

Shell RIDE SR-5B będzie dostępny w cenie 1899,99 dolarów i można go zamówić bezpośrednio na stronie producenta.

Znajdziecie tam również nieco tańszą wersję tego jednośladu Shell RIDE SR-3B. To model z takimi samymi kołami, lecz wyposażony w silnik o mocy zaledwie 250 W. Ma również mniejszą 36 V baterię, wystarczającą na pokonanie 40 km. Ten jednoślad dostępny jest w cenie 1199,99 dolarów.

Oczywiście jeśli poszukujecie roweru o innej konstrukcji, na tej stronie znajdziecie szeroki wybór modeli.

Shell RIDE SR-5B

Źródło

You may also like...