Nowy HTC One Max ze skanerem linii papilarnych?

Mimo, że Apple zaprzecza, jakby w iPhonie 5S miał się znaleźć czytnik linii papilarnych, wydaje się, że pomysł wyposażenia smartfona w coś takiego, podchwycili inni producenci. Nieoficjalnie mówi się, że może go dostać nowy model HTC One Max.

Taki wrażenie można odnieść jeśli spojrzymy na nowe fotki tej słuchawki, które wyciekły do sieci. Widać na nich tajemniczy czarny kwadrat zlokalizowany pod obiektywem kamery znajdującym się na tylnej ściance.

Strona ePrice, która opublikowała te zdjęcia twierdzi, że to w rzeczy samej jest skaner linii papilarnych i nie jest to np. zwykły kawałek czarnej taśmy. Oczywiście nie da się nijak zweryfikować tych zapewnień, więc musimy wierzyć witrynie na słowo.

Tylko po co w telefonie czytnik odcisków palców? Czy będzie służył odblokowaniu urządzenia? Po co, skoro w tej chwili doskonale spisuje się identyfikacja za pomocą hasła, która nie wpływa na cenę urządzenia. Cóż, pozostają nam tylko spekulacje, przynajmniej do momentu, aż smartfon nie zostanie oficjalnie ogłoszony.

Źródło: Pocketdroid.net

You may also like...