Nowy tablet Samsunga jest coraz bliżej premiery

W dokumentach WiFi Alliance oraz FCC pojawił się nowy tablet Samsunga. Model o numerze SM-T545 będzie urządzeniem ze średniej półki, którego premiera odbędzie się niebawem.

Samsung jako jedna z niewielu firm wciąż produkuje tablety i wprowadza je do sprzedaży stosunkowo często. W tym roku do sklepów trafiło już kilka modeli koreańskiej marki, takich jak Galaxy Tab S5e, Galaxy Tab S6, czy też Galaxy Tab A 10.1 2019. Wkrótce możemy oczekiwać debiutu kolejnego modelu, zaliczanego do średniego segmentu.

W dokumentach FCC i WiFi Alliance pojawiła się wzmianka na temat całkowicie nowego tabletu koreańskiej marki o oznaczeniu modelowym SM-T545. Jego obecność w dokumentach dwóch agencji dopuszczających sprzęt do sprzedaży oznacza, że niebawem zobaczymy go na sklepowych pólkach. Oczywiście nie stanie się to jutro lub za kilka dni. Zwykle zajmuje to kilka tygodni, lecz oznacza to, iż debiut jest już bardzo blisko.

Na razie dzięki benchmarkowi Geekbench poznaliśmy kilka elementów jego wyposażenia. Wiemy, że będzie posiadał procesor Qualcomm Snapdragon 710 z 4 GB RAM oraz system Android 9 Pie. Niestety to jedyne szczegóły techniczne jakie znamy na ten moment. Możliwe jednak, że producent pokaże go podczas wrześniowych targów IFA 2019 i wówczas poznamy go nieco lepiej.

tablet

Źródło

You may also like...