Nowy wariant smartwatcha Nokia Steel

W sprzedaży pojawiła się zupełnie nowa, limitowana edycja smartwatcha Nokia Steel. Produkt dostępny w dwóch wariantach i kosztuje 130 oraz 180 euro.

Nokia produkuje nie tylko smartfony, które powoli zaczynają podbijać rynki. W ofercie firma ma także smartwatche, a jednym z nich jest Nokia Steel. Nie jest to jednak typowy smartwatch, taki jak Apple Watch, lecz urządzenie skierowane przede wszystkim do sportowców.

Jest to bowiem bardzo elegancki zegarek z monitorem aktywności fizycznej. Wyposażono go w system mierzący 10 różnych aktywności fizycznych, od ping ponga, poprzez siatkówkę, na tańcu skończywszy i współpracujący z aplikacją mobilną. Mierzy także pokonany dystans, liczbę spalonych kalorii itp. Zegarek monitoruje również jakość naszego snu oraz posiada cichy alarm pełniący funkcję budzika.

Nokia Steel HR

Nokia SteelR pojawiła się właśnie w dwóch nowych wariantach: czarnym oraz w kolorze różowego złota. Pierwszy kosztuje 129,95 euro, przy czym trzeba jeszcze doliczyć 50 euro na wysokiej jakości skórzany pasek. Drugi wariant wyceniono na 179,95 euro. Produkty dostępne są na stronie Nokia Health. Inne modele smartwatchy oraz opasek fitness, znajdziecie w tym sklepie.

Nokia Steel HR

Źródło: Nokia.com

You may also like...