Nubia Red Magic również będzie miała 144 Hz ekran

Marka Nubia również zaoferuje konsumentom smartfon ze 144 Hz ekranem. Takie parametry będzie miał najnowszy model Nubia Red Magic 5G, adresowany do graczy.

Chińscy producenci smartfonów najwyraźniej rozpoczęli nowy wyścig zbrojeń, dotyczący parametrów swych urządzeń. Kolejna rywalizacja dotyczy częstotliwości odświeżania wyświetlaczy, która rośnie w zastraszającym tempie. Dopiero co na rynku zaczęły pojawiać się modele ze 120 Hz ekranem, a tymczasem azjatyckie firmy chcą przeskoczyć ten próg i przejść od razu do 144 Hz.

Takie parametry wyświetlacza będzie miał Xiaomi Redmi K30 5G, którego działanie możecie zobaczyć na najnowszym wideo. Ale nie jest to jedyny model z takim odświeżaniem ekranu. Podobny sprzęt planuje firma Nubia. Szef marki potwierdził właśnie model Nubia Red Magic 5G. Z wypowiedzi przedstawicieli firmy wynika, że nowy model będzie miał potrójny aparat tylny oraz procesor Snapdragon 865. Nie można też wykluczyć, że producent przygotuje także tańszy wariant, przeznaczony na rynki gdzie nowa technologia łączności nie jest jeszcze dostępna.

Oficjalna prezentacja smartfona prawdopodobnie odbędzie się już podczas targów MWC 2020.

Nubia Red Magic 5G

Źródło

You may also like...