Nubia RedMagic Watch – budżetowy smartwatch dla aktywnych

Rynek smartwatchy wzbogacił się o kolejny produkt, jakim jest Nubia RedMagic Watch. Nowy zegarek ma całkiem niezłe wyposażenie i baterię starczającą na 15 dni pracy, a kosztuje tylko 99 euro.

Duże firmy przyzwyczaiły nas do tego, że za nieźle wyposażone smartwatche trzeba słono zapłacić. Chińskie marki udowadniają jednak, że tego typu sprzęt wcale nie musi dużo kosztować, czego przykładem jest wchodzący właśnie do sprzedaży Nubia RedMagic Watch.

Zegarek można już kupić w Wielkiej Brytanii, Europie oraz USA, gdzie kosztuje odpowiednio 89 funtów, 99 euro oraz 99 dolarów. Jeśli jednak uważacie, że tak niska cena wiąże się z kiepskim wyposażeniem i słabą funkcjonalnością, to mile Was zaskoczę. Zegarek posiada bowiem 1,39″ wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości aż 454 x 454 pikseli oraz wiele sensorów. Umożliwiają m.in., monitorowanie tętna, ilości tlenu we krwi oraz analizę snu. Jest także sensor GH3011, który służy do monitorowania aktywności.

Nubia RedMagic Watch przede wszystkim jest sprzętem dla aktywnych. Posiada więc wbudowanych 16 trybów sportowych, mierzących różnego rodzaju aktywność fizyczną. Wśród dostępnych opcji jest m.in., mierzenie aktywności fizycznej piłkarzy.

Dużym atutem produktu jest również jego bardzo pojemna bateria wystarczająca na 15 dni pracy bez ładowania. Wyposażono go również w wodoszczelną kopertę oraz GPS. Użytkownik ma także możliwość zmiany tarczek i dostosowania ich do własnych preferencji oraz wymiany paska, na jeden z kilku dostępnych modeli.

Sprzęt możecie kupić bezpośrednio w internetowym sklepie producenta.

Nubia RedMagic Watch

Źródło

You may also like...