iPhone 12 wkrótce w purpurze. Apple zbiera też zamówienia na AirTags

Apple zbiera przedsprzedażowe zamówienia na nowe produkty. Są to purpurowy iPhone 12, a także zupełnie nowy lokalizator AirTags.

Kilka dni temu Apple zapowiedziało wprowadzenie na rynek zupełnie nowej wersji kolorystycznej iPhone 12 i Mini oraz lokalizatora AirTags. Smartfon będzie dostępny w kolorze purpury i podobnie jak brelok, do sprzedaży trafi 30 kwietnia. Już teraz producent rozpoczął jednak przyjmowanie przedsprzedażowych zamówień na nowe produkty.

Purpurowy iPhone 12 w wersji 64 GB wyceniono na 799 dolarów. Warianty wyposażone w 128 GB oraz 256 GB pamięci użytkowej, kosztują odpowiednio na 849 oraz 949 dolarów. W tym samym kolorze będzie też dostępna wersja Mini, którą z 64 GB pamięci dostaniemy za 699 dolarów. Warianty dysponujące 128 oraz 256 GB pamięci, producent wycenił natomiast na 749 oraz 849 dolarów.

Naturalnie poza nowym kolorem obudowy, smartfon nie będzie się w żaden sposób różnił od urządzeń dostępnych już w sprzedaży. Pod względem technicznym jest bowiem identyczny. Wraz z telefonem nie otrzymamy również ładowarki oraz słuchawek, a jedynie kabel z przejściówką z USB-C na Lighting. Ale do tego fani amerykańskiej marki powinni się już przyzwyczaić.

Oprócz purpurowego iPhone’a do sprzedaży trafi także najnowszy lokalizator AirTags. Brelok można zamówić w przedsprzedaży w przeliczeniu za 109 zł sztuka lub 366 zł za czteropak. Ta druga opcja może być bardziej atrakcyjna cenowo, jeśli brelok zechcemy podpiąć do kilku posiadanych przedmiotów.

AirTags

Dodatkowo Apple oferuje możliwość personalizacji breloka i to całkowicie za darmo. Bez dodatkowych opłat możemy go ozdobić wybranym przez nas emoji, tekstem lub numerem. Naturalnie jest to opcja dostępna tylko dla osób decydujących się złożyć zamówienie w przedsprzedaży.

Źródło

You may also like...