NVIDIA dopieszcza graczy – atrakcyjne bonusy z kartami GeForce GTX

NVIDIA przygotowała prezenty dla osób planujących zakup wydajnych kart graficznych z serii GeForce GTX 700 oraz 600. Każdy, kto w najbliższym czasie nabędzie taką kartę, może liczyć na atrakcyjne dodatki – grę Batman: Gotham Origins lub kupon o wartości 230 zł do wykorzystania na wirtualne dobra w grach Warframe, Dungeons & Dragons: Neverwinter oraz Marvel Heroes.

Do otrzymania pecetowej wersji gry Batman: Gotham Origins będą uprawnione osoby, które nabędą kartę z procesorami graficznymi GeForce GTX 660, 660 Ti, 670, 680, 760, 770 lub 780. Akcja, w ramach której można otrzymać 230 zł na wirtualne waluty, dotyczy z kolei nabywców kart GeForce GTX 650, 650 Ti lub 650 Ti BOOST. Obie promocje będą ważne tylko przy zakupie kart w sklepach partnerów wymienionych poniżej.

Początki Człowieka-Nietoperza

W grze Batman: Arkham Origins gracze będą mieli okazję przemierzać ulice miasta Gotham i uczestniczyć w wydarzeniach, do których doszło na lata przed historią przedstawioną w grach Batman: Arkham Asylum oraz Batman: Arkham City. Akcja najnowszej odsłony sagi o Batmanie rozgrywa się zanim najgroźniejsi przestępcy z Gotham urośli w siłę – poznamy w niej początki kariery superbohatera, uczestniczącego w wydarzeniach, które wpłyną na kształtowanie się jego osobowości i ostatecznie uczynią go Mrocznym Rycerzem. Premiera gry jest zaplanowana na 25 października 2013 roku. Więcej informacji można znaleźć na stronie.

Platyna, złoto i astralne diamenty z kartami GeForce GTX 650

Gry free-to-play gromadzą ponad 250 milionów graczy, którzy spędzają na zabawie ponad 14 miliardów godzin rocznie. Nowe tytuły, takie jak Warframe, Dungeons & Dragons: Neverwinter czy Marvel Heroes, oferują wrażenia na poziomie wyższym niż kiedykolwiek wcześniej dzięki wykorzystaniu technologii NVIDIA PhysX, NVIDIA TXAA oraz 3D Vision. Gracze, którzy zakupią w wybranych sklepach karty z procesorami graficznymi GeForce GTX 650/650 Ti/650 Ti BOOST otrzymają kupon o wartości 230 zł do wykorzystania na wirtualne dobra w tych grach. Więcej szczegółów na stronie.

Obie oferty promocyjne wystartowały 30 sierpnia i będą obowiązywały do momentu wyczerpania się zapasów.

Źródło: Gammapr.pl

You may also like...