NVIDIA wstrząsa rynkiem kart graficznych do 800 złotych wraz z premierą GeForce GTX 650 Ti BOOST

Życzenia graczy chcących uruchomić najciekawsze tegoroczne gry PC z maksymalnymi ustawieniami, na sprzęcie dostępnym w przystępnej cenie, zostają dziś spełnione wraz z wprowadzeniem na rynek najnowszej karty graficznej NVIDIA GeForce GTX 650 Ti BOOST.

Oparta na architekturze NVIDIA Kepler i wyposażona w 768 rdzeni NVIDIA CUDA, karta graficzna GTX 650 Ti BOOST jest dostępna w wersjach z 2GB oraz 1GB pamięci oraz w sugerowanych cenach wynoszących odpowiednio 739 i 649 złotych.

Oferując wydajność wyższą o 40% w porównaniu do wprowadzonej na rynek w ubiegłym roku karty GeForce GTX 650 Ti, nowa karta GeForce GTX 650 Ti BOOST jest wyposażona w funkcje zarezerwowane zazwyczaj dla droższych, wyższej klasy produktów, a mianowicie wsparcie dla innowacyjnej technologii NVIDIA GPU Boost, która dynamicznie reguluje taktowanie procesora graficznego dla uzyskania maksymalnej wydajności w grach oraz wielokrotnie nagradzaną technologię NVIDIA SLI®, który pozwala graczom łączyć ze sobą karty graficzne, aby zapewnić ich zwielokrotnioną wydajność.

Z szerszym, bo 192-bitowym interfejsem oraz do 60 procent większą przepustowością pamięci niż oryginał, karta GeForce GTX 650 Ti BOOST pozwala graczom uruchamiać ulubione gry w rozdzielczości 1080p z wysokimi ustawieniami graficznymi, zapewniając płynną rozgrywkę w najbardziej wymagających graficznie tytułach na rynku, w tym w Crysis 3.

Dzięki obsłudze technologii NVIDIA PhysX – najbardziej rozpowszechnionemu silnikowi fizyki wykorzystywanemu do projektowania efektów realizowanych w czasie rzeczywistym – gry takie jak Hawken czy Planetside 2 dostarczają prawdziwie realistycznych wrażeń płynących z gry.

Karty graficzne GeForce GTX 650 Ti BOOST w wersji z 2GB pamięci są dostępne już dziś od wszystkich wiodących producentów komponentów w tym firm ASUS, EVGA, Gainward, KFA2, Gigabyte, Inno3D, MSI, Palit, PNY, Point of View i Zotac. Wersja GeForce GTX 650 Ti BOOST z 1GB pamięci będzie dostępna w sklepach na początku kwietnia.

Więcej informacji na temat w jaki sposób procesory graficzne GeForce GTX odmieniają świat gier komputerowych można znaleźć na stronie www.geforce.com.

Źródło: Gammapr.pl

You may also like...