Obrotowy telewizor Samsung Sero trafił do sklepów

Zapowiedziany w zeszłym roku telewizor Samsung Sero, trafił właśnie do sprzedaży. Odbiornik z funkcją obracania ekranu, na brytyjskim rynku kupimy za 1599 funtów.

Pod koniec 2019 roku Samsung zapowiedział niezwykły telewizor Sero. Jego unikalność polegała na funkcji zmiany orientacji ekranu doskonale znanej z monitorów komputerowych. Krótko mówiąc można go ustawić w pionie, co ułatwia oglądanie zdjęć z Instagrama, a także filmów nagrywanych w trybie portretowym.

Odbiornik mieliśmy okazję poznać bliżej na tegorocznych targach CES w Las Vegas, a teraz możemy go kupić. Samsung Sero trafił bowiem do sklepów na całym świecie, choć nie jest to sprzęt tani.

Funkcja zmiany orientacji odbywa się automatycznie, dopasowując do prezentowanych materiałów. Możemy jednak to zrobić ręcznie za pomocą pilota, aplikacji na smartfona lub komendy głosowej. Po zmianie położenia, telewizor staje się wówczas lustrzanym odbiciem ekranu naszego telefonu.

Sprzęt posiada ekran z technologią QLED, którego przekątna wynosi 43″. Wyświetlacz ma również technologię Motion Rate 120, Quantum HDR, wspiera dźwięk w systemie Dolby oraz standard Apple AirPlay 2. Wyposażono go ponadto w dwa złącza HDMI, a więc możemy do niego podłączyć różne źródła obrazu.

Jeśli chcielibyście posiadać taki sprzęt, to na brytyjskim rynku dostaniecie w cenie 1599 funtów. To jednak bardzo dużo i za tę kwotę można już mieć całkiem niezły odbiornik 4K.

Samsung Sero

Źródło

You may also like...